Darmowe Gry

Drapać Symulator

Gra w muzyczne

Drapać symulator

Drapać Symulator Ocena: 9/10

Gra drapać symulator

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W darmowe gry na linii można poczuć się jak prawdziwy DJ w dowództwem potraw. Istnieją trzy poziomy, na których można wybrać od razu, z trzech różnych poziomach trudności, ale także więcej elementów, które współdziałają. Operacja jest bardzo prosta, wystarczy przesunąć kursor myszy nad elementami, które emitują różne dźwięki. Można także włączyć lub wyłączyć elementy i płyt zmian. Pokaż, że masz talent muzyczny i zostawić przyjaciół zdumiony z sesji!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10751 razy on-line. Klasyfikacja 1938 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 9.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Ocena na podstawie 158 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10751 razy
Drapać Symulator

Sztuka zadrapania lub techniki DJ turntablistyczne które polega na przesuwaniu płyty winylu w igły w dwóch kierunkach, podczas gdy jednocześnie w interakcji na ściemniania miksera lub talerza obrotowego.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Drapać Symulator w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Muzyczne o nazwie Drapać Symulator. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Drapać Symulator i jest to związane Muzyczne. Nasza nowa gra Drapać Symulator jest jedna z najlepszych gier Muzyczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Drapać Symulator, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Drapać Symulator
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry muzyczne

Emulator fortepian Internecie GRAĆ ►

Emulator fortepian internecie

3
3 po 10 - 19508 głosów
Zagrał
221832
razy

Symulator gry na pianinie online, które pozwala grać tylko klucze z nas dotykając klawiszy na klawiaturze i dotknąć jej dźwięk jak prawdziwy fortepian. Darmowe gry na fortepianie emulatora na komputerze z prawdziwym dźwiękiem fortepianu. Możesz użyć klawiszy na klawiaturze lub naciśnij lewy przycisk myszy na wirtualnych klawiszy i dźwięki naprawdę dźwiękowych. Użyj tej gry, aby ćwiczyć z nut, nut ...

Gry na Fortepianie GRAĆ ►

Gry na fortepianie

3
3 po 10 - 10924 głosów
Zagrał
154288
razy

W tej grze muzyki, musisz grać na pianinie do komponowania melodii rock. Gry na fortepianie, to impuls left mouse button na klucz i zmienić inne kluczowe fortepianu, górnej lub dolnej.

Xylophone Mistrz GRAĆ ►

Xylophone mistrz

6
6 po 10 - 5130 głosów
Zagrał
64920
razy

Skomponuj własną muzykę z tego wielkiego ksylofon! Instrukcje: grać z klawiatury, korzystając z klawiszy A, S, D, F, J, K, L;. Naciskaj każdy z klawiszy, gdy pismo, które osiąga kolor żółty pasek. Miłej zabawy!