Darmowe Gry

Romantyczne w Kolegium

Gra w miłość

Romantyczne w kolegium

Romantyczne w Kolegium Ocena: 6/10

Gra romantyczne w kolegium

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Kolegium Romance jest wizualnych powieści wynika, że protagonista (ty), jak przejść ostatniego roku kolegium. Jest to opowieść o miłości, związkach, i zabawy. Poznaj pięć młodych kobiet, i dowiedzieć się, kim są, jak również "Dating" im. Wiele zakończeń dla każdego środka jest w niej wiele opowieści, które mają być zbadane. Kliknij w polu tekstowym, aby przejść do następnej strony. Niektóre strony pokaże kilka opcji wybrać, kliknij, aby wybrać ścieżkę, którą chcesz podjąć. Co działa na jeden dziewczyna może nie działać tak dobrze, dla innej. Kliknij menu na każdej stronie, aby zmienić opcje dźwięku, zacząć od nowa, lub Zapisz lub Załaduj grę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 142720 razy on-line. Klasyfikacja 64 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 28736 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 142720 razy
Romantyczne w Kolegium

Kolegium, Romantyczne, wizualne, powieść, Love Przygoda,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Romantyczne w Kolegium w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Miłość o nazwie Romantyczne w Kolegium. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Romantyczne w Kolegium i jest to związane Miłość. Nasza nowa gra Romantyczne w Kolegium jest jedna z najlepszych gier Miłość znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Romantyczne w Kolegium, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Romantyczne w Kolegium
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry miłość

Badanie zgodności z miłości GRAĆ ►

Badanie zgodności z miłości

6
6 po 10 - 112774 głosów
Zagrał
681582
razy

Czy jesteś zakochany? Jeśli uważasz, że znalazł idealne dopasowanie, można grać w tę grę w zgodności miłości, w której proste badanie przez swoich nazw wiesz, czy innych znaczących. Jeśli chcesz wiedzieć, czy znalezieniu prawdziwej miłości może teraz zrobić test kompatybilności do nazw, jest bardzo prosty test, a druga termometr powie, jak jesteś z kompatybilny. Nie wahaj się i zrobi ...

Powinowactwo Badania GRAĆ ►

Powinowactwo badania

6
6 po 10 - 25846 głosów
Zagrał
269570
razy

Chcesz wiedzieć, ile masz wspólnego z bliskiej osoby. Podaj nazwy zarówno w badania i szybko powiem ci odsetek, które mają wspólny, jeśli uzyska się zbyt niskie, nie mogą być odpowiednią osobą, aby świętować Walentynki ... przynajmniej w grze

Czekolady dla Walentynki GRAĆ ►

Czekolady dla walentynki

6
6 po 10 - 8672 głosów
Zagrał
86633
razy

Czekolada jest dobre dary dla Walentynki. chcesz dokonać czekolada dla miłośników samodzielnie? Teraz możesz to zrobić przez ten czekolada gry.