Darmowe Gry

Działają Twarzy

Gra w medyczny

Działają twarzy

Działają Twarzy Ocena: 5/10

Gra działają twarzy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Zostań prawdziwym chirurgiem! Ale ta gra nie będzie zwykłym chirurgiem, będzie chirurg plastyczny do gwiazd. Niektórzy politycy, jak Bush czy Angeli Merkel, artystów jak Madonna i Michael Jackson i aktorów Hollywood, takie jak Jack Nicholson i Nicole Kidman, każdy chce być idealny do kamer i telewizji. Do tego można dotykać swoje usta, kości policzkowe i oczy. Ale trzeba uważać, aby nie być zbyt wysokie, lub stracić tę grę. Poczuj się jak prawdziwy ekspert w dziedzinie chirurgii plastycznej i baw się z tej darmowej grze na komputerze.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 379839 razy on-line. Klasyfikacja 15 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 50698 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 379839 razy
Działają Twarzy

W tej grze wideo celem jest działać kilka znanych osób, aby estetyczne akcenty. Masz do dyspozycji trzy narzędzia, które są strzykawki wstrzyknąć botoks w usta, silikonowych implantów do zwiększenia kości policzkowe i skalpel do wykończenia okolice oczu. Musisz być bardzo ostrożny, kiedy robisz coś tak delikatnego jak to, bo jeśli zbyt dużo retuszu klient będzie niezadowolony. Ale jeśli to, co chcesz zobaczyć jakieś znaki z potwornej twarzy, nie bój się i osiągnie granicę.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Działają Twarzy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Medyczny o nazwie Działają Twarzy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Działają Twarzy i jest to związane Medyczny. Nasza nowa gra Działają Twarzy jest jedna z najlepszych gier Medyczny znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Działają Twarzy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Działają Twarzy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry medyczny

Pogotowie GRAĆ ►

Pogotowie

5
5 po 10 - 9760 głosów
Zagrał
153626
razy

Pośpiesz się, doktorze! Pacjenci są Twoje oczekiwania! Instrukcje: Zapoznaj się z pacjentów, którzy przychodzili do służb ratunkowych w poczekalni szukają pomocy. Musisz przeprowadzić z pacjentem w koło krzesło do odpowiedniego leczenia pokój i zachować poczekalnia pusta. Uważaj na około pielęgniarek szpitala systemu kontroli: c: odwrócenie ruchu x: stop z: przyspieszenie strzałki: kierunek

Szalony Naukowiec GRAĆ ►

Szalony naukowiec

3
3 po 10 - 8970 głosów
Zagrał
104862
razy

Ten szalony naukowiec nie będzie przerastają i na świecie z zarazków, możesz je zatrzymać? Użyj lewego i prawego klawisza strzałka do dostosowania stanowiska, strzałkę na obracanie i w dół, aby usunąć płyn. W "p" klucz wstrzymuje grę.

Bakterie GRAĆ ►

Bakterie

3
3 po 10 - 11760 głosów
Zagrał
103771
razy

A śmiercionośne bakterie ataków Pani w filmie. Jeśli lek nie jest podawany pacjentowi umiera w kilka minut. Istnieje tylko jeden antybiotyk wstrzykiwań dostępne obecnie. Jeśli to wstrzykiwań podaje, bakterii zostanie obniżona po osiągając wartość szczytową, a pacjent przeżyje. Jeśli wstrzykiwań nie jest pacjent umiera po kilku minutach.