Darmowe Gry

Pogotowie

Gra w medyczny

Pogotowie

Pogotowie Ocena: 5/10

Gra pogotowie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Pośpiesz się, doktorze! Pacjenci są Twoje oczekiwania! Instrukcje: Zapoznaj się z pacjentów, którzy przychodzili do służb ratunkowych w poczekalni szukają pomocy. Musisz przeprowadzić z pacjentem w koło krzesło do odpowiedniego leczenia pokój i zachować poczekalnia pusta. Uważaj na około pielęgniarek szpitala systemu kontroli: c: odwrócenie ruchu x: stop z: przyspieszenie strzałki: kierunek

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 151512 razy on-line. Klasyfikacja 59 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 9718 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 151512 razy
Pogotowie

szpital, pierwszej pomocy, pielęgniarka, lekarz,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pogotowie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Medyczny o nazwie Pogotowie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pogotowie i jest to związane Medyczny. Nasza nowa gra Pogotowie jest jedna z najlepszych gier Medyczny znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pogotowie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pogotowie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry medyczny

Działają Twarzy GRAĆ ►

Działają twarzy

5
5 po 10 - 50696 głosów
Zagrał
377685
razy

Zostań prawdziwym chirurgiem! Ale ta gra nie będzie zwykłym chirurgiem, będzie chirurg plastyczny do gwiazd. Niektórzy politycy, jak Bush czy Angeli Merkel, artystów jak Madonna i Michael Jackson i aktorów Hollywood, takie jak Jack Nicholson i Nicole Kidman, każdy chce być idealny do kamer i telewizji. Do tego można dotykać swoje usta, kości policzkowe i oczy. Ale trzeba uważać, aby nie być zbyt wysokie, lub stracić tę gr&# ...

Szalony Naukowiec GRAĆ ►

Szalony naukowiec

3
3 po 10 - 8970 głosów
Zagrał
102896
razy

Ten szalony naukowiec nie będzie przerastają i na świecie z zarazków, możesz je zatrzymać? Użyj lewego i prawego klawisza strzałka do dostosowania stanowiska, strzałkę na obracanie i w dół, aby usunąć płyn. W "p" klucz wstrzymuje grę.

Bakterie GRAĆ ►

Bakterie

3
3 po 10 - 11760 głosów
Zagrał
101580
razy

A śmiercionośne bakterie ataków Pani w filmie. Jeśli lek nie jest podawany pacjentowi umiera w kilka minut. Istnieje tylko jeden antybiotyk wstrzykiwań dostępne obecnie. Jeśli to wstrzykiwań podaje, bakterii zostanie obniżona po osiągając wartość szczytową, a pacjent przeżyje. Jeśli wstrzykiwań nie jest pacjent umiera po kilku minutach.