Darmowe Gry

Matematyki Niszczenia Broni

Gra w matematyczne

Matematyki niszczenia broni

Matematyki Niszczenia Broni Ocena: 6/10

Gra matematyki niszczenia broni

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Celem tej gry nie jest do rozwiązywania problemów matematycznych w celu zniszczenia wrogów. Na wasze pociski mieć wpływ przy fotografowaniu wrogów, należy najpierw odpowiedzieć na proste pytanie matematyki. Wpisz odpowiedź kiedy się pojawi i naciśnij Enter, aby wysłać. Jeśli odpowiedź na pytanie, na tyle szybko, będziesz nagrodzony z błyskawicznej reload. W przeciwnym razie, broń będzie czasu, by po każdym strzale przeładować. Za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść, spacji, aby strzelać i klawisz enter aby dodać odpowiedź.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9445 razy on-line. Klasyfikacja 3167 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 62 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9445 razy
Matematyki Niszczenia Broni

Ćwiczenie arytmetyczne, dzięki czemu można szybko odpowiedzieć na pytania. Spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów, jak to możliwe przed śmiercią! Za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść zbiornik i strzelać z armaty z spacji. Jeśli trafisz przeciwnika, trochę pojawi się okno z pytaniem o prostej matematyki i pasek postępu, który reprezentuje zegar. Gdy ten zegar dojdzie do zera, a następnie trzeba będzie ponownie strzelać zbiornik spróbować zupełnie inne pytanie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Matematyki Niszczenia Broni w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Matematyczne o nazwie Matematyki Niszczenia Broni. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Matematyki Niszczenia Broni i jest to związane Matematyczne. Nasza nowa gra Matematyki Niszczenia Broni jest jedna z najlepszych gier Matematyczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Matematyki Niszczenia Broni, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Matematyki Niszczenia Broni
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry matematyczne

Dodanie 10 do Zuma GRAĆ ►

Dodanie 10 do zuma

1
1 po 10 - 41528 głosów
Zagrał
304189
razy

W tej grze będzie linie kulki z numerami na nich. Możesz strzelać piłki, aby dodać nowe piłki do linii. Gdy kulki można strzelać i kulki obok niego dodać do 10, te bale będą zniszczone. Można również zniszczyć grupę samych numerach piłki tylko jedną piłkę. Po zniszczyć wszystkie kulki można przejść do następnego poziomu. Jeżeli piłki dotrzeć do otworu, a nast ...

Matematyka Szkolenia GRAĆ ►

Matematyka szkolenia

5
5 po 10 - 22602 głosów
Zagrał
155969
razy

Trenuj swoje umiejętności matematycznych, rozwiązywania wszystko szybko i jak najwięcej punktów!

Pamięć i operacje GRAĆ ►

Pamięć i operacje

4
4 po 10 - 7452 głosów
Zagrał
96594
razy

Koniec gry jest usunięcie wszystkich części. znalezieniu ważnych operacji. Dostępne są trzy drogi do tego. 1 - Match wynik operacji z szeregu. 2 - Dwa numery równe 3 - Dwie operacje z tego samego rezultatu.