Darmowe Gry

Sudoku, Kakuro i futoshiki

Gra w matematyczne

Sudoku, kakuro i futoshiki

Sudoku, Kakuro i futoshiki Ocena: 4/10

Gra sudoku, kakuro i futoshiki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

A Sudoku, Kakuro i Futoshiki nowe na każdy dzień. Od poniedziałku do piątku ma normalnych trudności zagadek natomiast sobota i niedziela są trudniejsze wersje, zagadki znacznie trudniejsze do pociągu mózgu. Instrukcje: Kliknij komórkę, aby wprowadzić numer, kliknij dwukrotnie (lub przesunięcie kliknięcie), aby wprowadzić liczby. Sprawdź się w grze pomoc dla zasady każdej gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 38296 razy on-line. Klasyfikacja 449 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 5430 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 38296 razy
Sudoku, Kakuro i futoshiki

Sudoku, Kakuro, futoshiki,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Sudoku, Kakuro i futoshiki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Matematyczne o nazwie Sudoku, Kakuro i futoshiki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Sudoku, Kakuro i futoshiki i jest to związane Matematyczne. Nasza nowa gra Sudoku, Kakuro i futoshiki jest jedna z najlepszych gier Matematyczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Sudoku, Kakuro i futoshiki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Sudoku, Kakuro i futoshiki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry matematyczne

Dodanie 10 do Zuma GRAĆ ►

Dodanie 10 do zuma

1
1 po 10 - 41514 głosów
Zagrał
301262
razy

W tej grze będzie linie kulki z numerami na nich. Możesz strzelać piłki, aby dodać nowe piłki do linii. Gdy kulki można strzelać i kulki obok niego dodać do 10, te bale będą zniszczone. Można również zniszczyć grupę samych numerach piłki tylko jedną piłkę. Po zniszczyć wszystkie kulki można przejść do następnego poziomu. Jeżeli piłki dotrzeć do otworu, a nast ...

Matematyka Szkolenia GRAĆ ►

Matematyka szkolenia

5
5 po 10 - 22586 głosów
Zagrał
153940
razy

Trenuj swoje umiejętności matematycznych, rozwiązywania wszystko szybko i jak najwięcej punktów!

Pamięć i operacje GRAĆ ►

Pamięć i operacje

4
4 po 10 - 7452 głosów
Zagrał
94574
razy

Koniec gry jest usunięcie wszystkich części. znalezieniu ważnych operacji. Dostępne są trzy drogi do tego. 1 - Match wynik operacji z szeregu. 2 - Dwa numery równe 3 - Dwie operacje z tego samego rezultatu.