Darmowe Gry

zatopić statki z armat

Gra w Łodzi

Zatopić statki z armat

Zatopić statki z armat Ocena: 5/10

Gra zatopić statki z armat

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy pirat można strzelać kule do małych łodzi do zlewu i utrzymania bogactwa mogą one mieć. Należy dążyć prawidłowo i nie marnuj amunicji, ponieważ kule są ograniczone, a jeśli zabraknie straciłeś grę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6009 razy on-line. Klasyfikacja 3697 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 20 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6009 razy
zatopić statki z armat

W tej grze celem jest strzelać z cannonballs statków w innych mniejszych łodzi, aby uzyskać łup. Należy wskazać na pokładzie swojej łodzi i żagli, bo jeśli dać miastu kula odbicie. Ciesz zatonięcia statków handlowych i małych żaglówek!

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie zatopić statki z armat w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łodzi o nazwie zatopić statki z armat. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie zatopić statki z armat i jest to związane Łodzi. Nasza nowa gra zatopić statki z armat jest jedna z najlepszych gier Łodzi znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie zatopić statki z armat, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

zatopić statki z armat
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łodzi

Wyspa rozbitek GRAĆ ►

Wyspa rozbitek

4
4 po 10 - 5374 głosów
Zagrał
66859
razy

Przeżyć przygodę na wyspie po uszkodzeniu łodzi, trzeba znaleźć sposób, aby opuścić wyspę i wrócić do cywilizacji. Rozbitek jestprosta gra przygodowa, aby można myśleć. Ty przeżył katastrofy statku na Morzu Karaibskim, teraz trzeba znaleźć swoją drogę powrotną do domu. Kliknij czerwonych strzałek, aby poruszać się, szukać wskazówek do rozwiązania zagadki, zabawy i pami& ...

Wikingowie Statek GRAĆ ►

Wikingowie statek

5
5 po 10 - 2890 głosów
Zagrał
39620
razy

W tej wielkiej grze będziesz musiał zebrać wszystkie elementy na drodze do zdobywasz punkty i utrzymać z dala od materiałów wybuchowych.

Zapotrzebowanie na Fale GRAĆ ►

Zapotrzebowanie na fale

5
5 po 10 - 3088 głosów
Zagrał
38155
razy

Gra potrzebę fale prezentuje zapierające dech w piersiach różnych ras frez. Przejmij kontrolę super szybkich kutrów i zakończyć pierwsze. Pragnienie prędkości i zagrożenia sprawia, że gra bardziej zniewalające. Weź nową trasę pełną przeszkód w ograniczonym okresie czasu na każdym poziomie. Przeciwnicy "kutry będą obowiązywać w tym samym kierunku. Możesz wybrać z pola takie premie ...