Darmowe Gry

Podmorskich skarbów

Gra w Łodzi

Podmorskich skarbów

Podmorskich skarbów Ocena: 5/10

Gra podmorskich skarbów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra z okrętu podwodnego, który ma się znaleźć skarb w jaskini w morzu. Musisz kontrolować małą łódź podwodną pod głębokim morzu z klawiatury komputera. W morskich tunele skalne, znajdziesz różne przeszkody, takie jak kopalnie, łopatek i potworów, które należy unikać, aby osiągnąć swój cel. Znajdź trzy ukryte gwiazdki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6333 razy on-line. Klasyfikacja 3637 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 6 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6333 razy
Podmorskich skarbów

Odkryj stworzeń, które są ukryte pod powierzchnią morza i cieszyć się przygodą morskich z łodzi podwodnej. Znaleźć ukryty skarb, trzeba wykorzystać kopalnie otworzyć tunele, uciec wrogów i dostać się do skrzyni skarbów. Znajdź skarb z tej łodzi podwodnej, a poruszanie się po jaskiniach. Napęd ten pojazd wodnego za pomocą klawiszy strzałek na komputerze.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Podmorskich skarbów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łodzi o nazwie Podmorskich skarbów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Podmorskich skarbów i jest to związane Łodzi. Nasza nowa gra Podmorskich skarbów jest jedna z najlepszych gier Łodzi znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Podmorskich skarbów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Podmorskich skarbów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łodzi

Wyspa rozbitek GRAĆ ►

Wyspa rozbitek

4
4 po 10 - 5374 głosów
Zagrał
66859
razy

Przeżyć przygodę na wyspie po uszkodzeniu łodzi, trzeba znaleźć sposób, aby opuścić wyspę i wrócić do cywilizacji. Rozbitek jestprosta gra przygodowa, aby można myśleć. Ty przeżył katastrofy statku na Morzu Karaibskim, teraz trzeba znaleźć swoją drogę powrotną do domu. Kliknij czerwonych strzałek, aby poruszać się, szukać wskazówek do rozwiązania zagadki, zabawy i pami& ...

Wikingowie Statek GRAĆ ►

Wikingowie statek

5
5 po 10 - 2890 głosów
Zagrał
39620
razy

W tej wielkiej grze będziesz musiał zebrać wszystkie elementy na drodze do zdobywasz punkty i utrzymać z dala od materiałów wybuchowych.

Zapotrzebowanie na Fale GRAĆ ►

Zapotrzebowanie na fale

5
5 po 10 - 3088 głosów
Zagrał
38155
razy

Gra potrzebę fale prezentuje zapierające dech w piersiach różnych ras frez. Przejmij kontrolę super szybkich kutrów i zakończyć pierwsze. Pragnienie prędkości i zagrożenia sprawia, że gra bardziej zniewalające. Weź nową trasę pełną przeszkód w ograniczonym okresie czasu na każdym poziomie. Przeciwnicy "kutry będą obowiązywać w tym samym kierunku. Możesz wybrać z pola takie premie ...