Darmowe Gry

Wyspa rozbitek

Gra w Łodzi

Wyspa rozbitek

Wyspa rozbitek Ocena: 4/10

Gra wyspa rozbitek

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Przeżyć przygodę na wyspie po uszkodzeniu łodzi, trzeba znaleźć sposób, aby opuścić wyspę i wrócić do cywilizacji. Rozbitek jestprosta gra przygodowa, aby można myśleć. Ty przeżył katastrofy statku na Morzu Karaibskim, teraz trzeba znaleźć swoją drogę powrotną do domu. Kliknij czerwonych strzałek, aby poruszać się, szukać wskazówek do rozwiązania zagadki, zabawy i pamiętaj, aby być ostrożnym! Dżungla jest tam. Po zatonięciuniezatapialny trzeba znaleźć drogę powrotną do domu, to gra przygodowa.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 67040 razy on-line. Klasyfikacja 208 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 5378 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 67040 razy
Wyspa rozbitek

Zestaw rozbitków, którym po zatonięciu łodzi, można dostać się do bezludnej wyspie, gdzie tylko dżungli w środku Morza Karaibskiego. Jest toprzygoda, w której musisz rozwiązać zagadki i testy. Strzeż kanibali. Musisz znaleźć sposób na przetrwanie w nieprzyjaznym terenie. Użyj czerwonych strzałek, aby przenieść postać na ekranie i dotrzeć do różnych miejsc, aby zdobyć żywność i uciec z powrotem do cywilizacji. Przeżyj tę przygodę i miećdobry czas, patrząc na morze lub na różnych wyspach.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wyspa rozbitek w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łodzi o nazwie Wyspa rozbitek. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wyspa rozbitek i jest to związane Łodzi. Nasza nowa gra Wyspa rozbitek jest jedna z najlepszych gier Łodzi znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wyspa rozbitek, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wyspa rozbitek
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łodzi

Wikingowie Statek GRAĆ ►

Wikingowie statek

5
5 po 10 - 2890 głosów
Zagrał
39776
razy

W tej wielkiej grze będziesz musiał zebrać wszystkie elementy na drodze do zdobywasz punkty i utrzymać z dala od materiałów wybuchowych.

Zapotrzebowanie na Fale GRAĆ ►

Zapotrzebowanie na fale

5
5 po 10 - 3088 głosów
Zagrał
38353
razy

Gra potrzebę fale prezentuje zapierające dech w piersiach różnych ras frez. Przejmij kontrolę super szybkich kutrów i zakończyć pierwsze. Pragnienie prędkości i zagrożenia sprawia, że gra bardziej zniewalające. Weź nową trasę pełną przeszkód w ograniczonym okresie czasu na każdym poziomie. Przeciwnicy "kutry będą obowiązywać w tym samym kierunku. Możesz wybrać z pola takie premie ...

Puzzle Queen Mary GRAĆ ►

Puzzle queen mary

3
3 po 10 - 3060 głosów
Zagrał
26444
razy

Puzzle z wizerunkiem statku Queen Mary, jeden z najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na świecie. Feel doświadczenie widząc kawałki pasują jak widać, aby wszystkie jej blask i piękno.