Darmowe Gry

Znajdź różnice

Gra w Łamigłówki

Znajdź różnice

Znajdź różnice Ocena: 5/10

Gra znajdź różnice

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Witamy na naszej magicznej fabryce zabawek! Wszystkie twoje marzenia tutaj, więc należy być ostrożnym, nasza podróż zaczyna! i trzeba stwierdzić, że mają one dwa różne fasady fabryki. Gra różnice zagadek włączone. Znajdź różnice między dwoma obrazkami, a następnie musisz zrobić zagadkę. Aby uzyskać wszystkie osiągnięcia można dostać nagrodę!Prosta czynność dla wszystkich członków rodziny. Połączenie różnice gra logiczna i mieć dobry czas zabawy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 36656 razy on-line. Klasyfikacja 479 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 2534 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 36656 razy
Znajdź różnice

Gra, w której musisz znaleźć różnice między 2 obrazów, które wyglądają dokładnie tak samo. Plus trzeba rozwiązać zagadkę obrazu, na każdym poziomie, trzeba pokonać działalność. Kiedy znajdziesz wszystkie różnice między dwoma obrazkami, co musisz zrobić puzzle z nimi ponownie zrobić to samo. Gra dla dzieci, które pomogą im do wykonywania mózgu. Zajęcia dostosowane do małych dzieci. Puzzle i gry, aby znaleźć różnice między zdjęciami razem.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Znajdź różnice w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie Znajdź różnice. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Znajdź różnice i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra Znajdź różnice jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Znajdź różnice, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Znajdź różnice
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łamigłówki

Zagadka kawałek po kawałku z Simpsonowie GRAĆ ►

Zagadka kawałek po kawałku z simpsonowie

3
3 po 10 - 11426 głosów
Zagrał
108866
razy

Logiczna, w której naciśnięcie przyciskukawałek wydaje się być umieszczony, i naciśnij, aby następny kawałek. Baw się robi zagadkę z bohaterów najbardziej szalonego serialu animowanego telewizji (Simpsonowie). Pełnego puzzli należy umieścić kawałek ikomputer mówi ci po umieszczeniu kawałka, kliknij na czerwony przycisk i pojawia sięnowa część obrazu, że należy szukać gdzie umie&# ...

Kolor łańcucha GRAĆ ►

Kolor łańcucha

6
6 po 10 - 4636 głosów
Zagrał
52830
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Bejeweled Kolor Klocków GRAĆ ►

Bejeweled kolor klocków

5
5 po 10 - 3598 głosów
Zagrał
52241
razy

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.