Darmowe Gry

tangram zwierząt

Gra w Łamigłówki

Tangram zwierząt

Tangram zwierząt Ocena: 10/10

Gra tangram zwierząt

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wypełnij sylwetki tych zwierząt z frytkami geometrycznych masz. Musisz wypełnić dane do wykonania z geometrycznych kształtów, które oferuje każdy. Gry Intelligence, w którym należy umieścić elementy na miejscu, aby zakończyć figurę można za każdym razem zaproponować zwierzęcia.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5275 razy on-line. Klasyfikacja 3677 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 10.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Ocena na podstawie 6 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5275 razy
tangram zwierząt

Gra zręcznościowa, w której musisz wykonać model figury w kształcie zwierząt, które oferują na każdym poziomie. Formularz zwierząt należy wypełnić z geometrycznych kształtów, które dają Ci na każdym poziomie. Gra inteligencji bardzo uzdolnionych ludzi.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie tangram zwierząt w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie tangram zwierząt. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie tangram zwierząt i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra tangram zwierząt jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie tangram zwierząt, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

tangram zwierząt
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łamigłówki

Zagadka kawałek po kawałku z Simpsonowie GRAĆ ►

Zagadka kawałek po kawałku z simpsonowie

3
3 po 10 - 11426 głosów
Zagrał
108866
razy

Logiczna, w której naciśnięcie przyciskukawałek wydaje się być umieszczony, i naciśnij, aby następny kawałek. Baw się robi zagadkę z bohaterów najbardziej szalonego serialu animowanego telewizji (Simpsonowie). Pełnego puzzli należy umieścić kawałek ikomputer mówi ci po umieszczeniu kawałka, kliknij na czerwony przycisk i pojawia sięnowa część obrazu, że należy szukać gdzie umie&# ...

Kolor łańcucha GRAĆ ►

Kolor łańcucha

6
6 po 10 - 4636 głosów
Zagrał
52830
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Bejeweled Kolor Klocków GRAĆ ►

Bejeweled kolor klocków

5
5 po 10 - 3598 głosów
Zagrał
52241
razy

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.