Darmowe Gry

obalić budynków

Gra w Łamigłówki

Obalić budynków

Obalić budynków Ocena: 6/10

Gra obalić budynków

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra ma na celu jej bajki drzewa, ale nie może dotknąć ziemi w mieście. Aby to osiągnąć, należy udać się pukanie budynki przejść nad nimi do drzewa. Jeśli są zablokowane w pewnym momencie, można ponownie uruchomić poziom i zacząć od nowa.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5425 razy on-line. Klasyfikacja 3680 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5425 razy
obalić budynków

Ta gra online jest w kategorii zagadek, które należy wypełnić rodzaj układanki, aby dotrzeć do bajki z ich schronienia na drzewie, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Musisz otworzyć swój umysł, aby utorować drogę i stworzyć most z budynków, które pojawiają.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie obalić budynków w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie obalić budynków. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie obalić budynków i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra obalić budynków jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie obalić budynków, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

obalić budynków
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łamigłówki

Zagadka kawałek po kawałku z Simpsonowie GRAĆ ►

Zagadka kawałek po kawałku z simpsonowie

3
3 po 10 - 11426 głosów
Zagrał
108866
razy

Logiczna, w której naciśnięcie przyciskukawałek wydaje się być umieszczony, i naciśnij, aby następny kawałek. Baw się robi zagadkę z bohaterów najbardziej szalonego serialu animowanego telewizji (Simpsonowie). Pełnego puzzli należy umieścić kawałek ikomputer mówi ci po umieszczeniu kawałka, kliknij na czerwony przycisk i pojawia sięnowa część obrazu, że należy szukać gdzie umie&# ...

Kolor łańcucha GRAĆ ►

Kolor łańcucha

6
6 po 10 - 4636 głosów
Zagrał
52830
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Bejeweled Kolor Klocków GRAĆ ►

Bejeweled kolor klocków

5
5 po 10 - 3598 głosów
Zagrał
52241
razy

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.