Darmowe Gry

Bejeweled Kolor Klocków

Gra w Łamigłówki

Bejeweled kolor klocków

Bejeweled Kolor Klocków Ocena: 5/10

Gra bejeweled kolor klocków

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 51864 razy on-line. Klasyfikacja 309 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 3598 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 51864 razy
Bejeweled Kolor Klocków

bejeweled, bloki, kolor, kolor, pasuje, płytki,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bejeweled Kolor Klocków w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie Bejeweled Kolor Klocków. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bejeweled Kolor Klocków i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra Bejeweled Kolor Klocków jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bejeweled Kolor Klocków, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bejeweled Kolor Klocków
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łamigłówki

Zagadka kawałek po kawałku z Simpsonowie GRAĆ ►

Zagadka kawałek po kawałku z simpsonowie

3
3 po 10 - 11426 głosów
Zagrał
108538
razy

Logiczna, w której naciśnięcie przyciskukawałek wydaje się być umieszczony, i naciśnij, aby następny kawałek. Baw się robi zagadkę z bohaterów najbardziej szalonego serialu animowanego telewizji (Simpsonowie). Pełnego puzzli należy umieścić kawałek ikomputer mówi ci po umieszczeniu kawałka, kliknij na czerwony przycisk i pojawia sięnowa część obrazu, że należy szukać gdzie umie&# ...

Kolor łańcucha GRAĆ ►

Kolor łańcucha

6
6 po 10 - 4636 głosów
Zagrał
52399
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Pole Pchacz GRAĆ ►

Pole pchacz

5
5 po 10 - 5714 głosów
Zagrał
42698
razy

Użyj strzałek, aby przenieść pracownicę i wciśnij pola. Musisz naciskać wszystkie pola do ich prawidłowego miejscach, które są oznaczone żółtymi kwadratów. Instrukcje: użyj klawiszy strzałek, aby przenieść pracownicę i wciśnij pola.