Darmowe Gry

Zdjęcie Megan Fox

Gra w Łamigłówki

Zdjęcie megan fox

Zdjęcie Megan Fox Ocena: 5/10

Gra zdjęcie megan fox

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra składa się z puzzli z wizerunkiem aktorki Megan Fox Aby uczynić zagadkę, transakcji kawałek czerni i bieli na inny, który znajduje się obok jego, za pomocą myszy. Megan Fox jest aktorka w Hollywood i stała się sławna, bo działał w filmach, które były hity w świecie, jak Transformers. Teraz masz obraz tego filmu i trzeba, aby wyglądać kompletne. Musisz się przenieść w każdej części obrazu. Wymiana kwadrat o boku. Do obraz jest kompletny.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15991 razy on-line. Klasyfikacja 1213 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 980 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15991 razy
Zdjęcie Megan Fox

Megan Fox jest młoda aktorka ze Stanów Zjednoczonych, które stało się bardzo popularne wśród młodych ludzi na całym świecie. Zaczął się w serialu, a zakończył robić filmy, które są wielkie sukcesy. W tej grze mamy scenę z filmu. Obraz jest podzielony na kwadraty, które są źle umieszczone. Musisz wymienić każdy kwadrat w miejscu, tak, że obraz nie widział kompletne. Masz ograniczony czas, aby zakończyć grę. Celem jest, aby zobaczyć pełny obraz nowego. Wiesz, co film jest ta scena?

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zdjęcie Megan Fox w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie Zdjęcie Megan Fox. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zdjęcie Megan Fox i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra Zdjęcie Megan Fox jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zdjęcie Megan Fox, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zdjęcie Megan Fox
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łamigłówki

Zagadka kawałek po kawałku z Simpsonowie GRAĆ ►

Zagadka kawałek po kawałku z simpsonowie

3
3 po 10 - 11426 głosów
Zagrał
109550
razy

Logiczna, w której naciśnięcie przyciskukawałek wydaje się być umieszczony, i naciśnij, aby następny kawałek. Baw się robi zagadkę z bohaterów najbardziej szalonego serialu animowanego telewizji (Simpsonowie). Pełnego puzzli należy umieścić kawałek ikomputer mówi ci po umieszczeniu kawałka, kliknij na czerwony przycisk i pojawia sięnowa część obrazu, że należy szukać gdzie umie&# ...

Kolor łańcucha GRAĆ ►

Kolor łańcucha

6
6 po 10 - 4636 głosów
Zagrał
53784
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Bejeweled Kolor Klocków GRAĆ ►

Bejeweled kolor klocków

5
5 po 10 - 3598 głosów
Zagrał
52975
razy

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.