ALT DE LA IMAGEN

Kostka Rubika

Gra w Łamigłówki

Kostka Rubika

Kostka Rubika Ocena: 6/10

GRA KOSTKA RUBIKA

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Kostka Rubika jest zagadką gra oparta na Kostka Rubika. Twoim zadaniem jest zorganizowanie części do ich pierwotnego stanu za pomocą ruchomej poszczególnych bloków wokół kostki przy użyciu pustego miejsca. Instrukcja: Kliknij na kawałku obok otwartej przestrzeni, aby go slajd do luki.

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 25120 razy on-line. Klasyfikacja 874 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 713 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 25120 razy
Kostka Rubika

puzzle, Kostka Rubika, ślizgawka, luka, zabawa, kolory, barwy,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Kostka Rubika w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie Kostka Rubika. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Kostka Rubika i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra Kostka Rubika jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Kostka Rubika, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Kostka Rubika
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Łamigłówki

Ilustracje z Simpsonowie GRAĆ ►
3
3 po 10 - 5685 głosów
Zagrał
101083
razy

Ciesz ten sposób układanki z bohaterów zwariowanych kreskówek telewizyjnych serii (Simpsonowie). Aby zakończyć liściki musisz się kawałek, a komputer powie ci, kiedy wprowadzony element, kliknij na czerwony przycisk i nowy fragment obrazu. Tak do końca, aby zakończyć puzzli.

Kolor łańcucha GRAĆ ►
6
6 po 10 - 2281 głosów
Zagrał
45096
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Bejeweled Kolor Klocków GRAĆ ►
5
5 po 10 - 1794 głosów
Zagrał
44836
razy

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.