Darmowe Gry

Bejeweled z Rodzinka Robinsonów

Gra w Łamigłówki

Bejeweled z rodzinka robinsonów

Bejeweled z Rodzinka Robinsonów Ocena: 3/10

Gra bejeweled z rodzinka robinsonów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra opiera się na klasycznym Bejeweled, należy kliknąć na grupach żetonów tego samego koloru z 2 lub więcej, jeśli klikniesz na grupie ponad 8 będzie miał dodatkowe punkty. Kompletny poziomu sprzed zabraknie czasu na dole ekranu 3 mają możliwości wymieszać chipy jesteś. Ta gra pochodzi z Disney.co.uk Gry

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 14916 razy on-line. Klasyfikacja 1153 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 1038 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 14916 razy
Bejeweled z Rodzinka Robinsonów

Bejeweled, Bejeweled 2 Deluxe, Bejeweled play, Rodzinka Robinsonów,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bejeweled z Rodzinka Robinsonów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Łamigłówki o nazwie Bejeweled z Rodzinka Robinsonów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bejeweled z Rodzinka Robinsonów i jest to związane Łamigłówki. Nasza nowa gra Bejeweled z Rodzinka Robinsonów jest jedna z najlepszych gier Łamigłówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bejeweled z Rodzinka Robinsonów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bejeweled z Rodzinka Robinsonów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry Łamigłówki

Zagadka kawałek po kawałku z Simpsonowie GRAĆ ►

Zagadka kawałek po kawałku z simpsonowie

3
3 po 10 - 11426 głosów
Zagrał
108339
razy

Logiczna, w której naciśnięcie przyciskukawałek wydaje się być umieszczony, i naciśnij, aby następny kawałek. Baw się robi zagadkę z bohaterów najbardziej szalonego serialu animowanego telewizji (Simpsonowie). Pełnego puzzli należy umieścić kawałek ikomputer mówi ci po umieszczeniu kawałka, kliknij na czerwony przycisk i pojawia sięnowa część obrazu, że należy szukać gdzie umie&# ...

Kolor łańcucha GRAĆ ►

Kolor łańcucha

6
6 po 10 - 4636 głosów
Zagrał
52128
razy

Kliknij równych kolorach, aby je wyczyścić - możesz wyczyścić całej sieci? Użyj bomby Jeśli utkniesz. Im dłuższy łańcuch kolorów, tym wyższy wynik! Instrukcja: Kliknij kolorowych klocków, aby je usunąć, należy długie łańcuchy kolor wyższe ocenę. Użyj bomb do Zniszcz jeden 3x3 sieci. Kontrola systemu: Pożar: lewy i przepływu: mysz.

Bejeweled Kolor Klocków GRAĆ ►

Bejeweled kolor klocków

5
5 po 10 - 3598 głosów
Zagrał
51662
razy

Użyj myszki do kontroli koloru bloków. Postaraj się wyeliminować wszystkie płytki, aby wygrać. Kliknij lewym klawiszem myszy, aby uzyskać i spadkiem dachówek gdziekolwiek chcesz. Dopasowanie kolorów! Użyj pierwszej opcji z menu gry.