Darmowe Gry

Plac labirynt

Gra w labirynty

Plac labirynt

Plac labirynt Ocena: 4/10

Gra plac labirynt

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Bardzo wciągająca gra oparta rebus labirynt, celem jest manewr na drodze gracza dociera mecie. Jednak z różnych ścian i innych przeszkód stanąć między wami i zwycięstwa ... W teorii, gra jest dość proste. Za pomocą klawiszy strzałek do manewru niebieski kwadrat na zieleń. Jednak, jak zawsze, nigdy nie jest takie proste! Możesz odbijają się od czarnych ścian, ale czerwone ściany zabije, i nie można kierować na jasnoniebieski lodu. Istnieje wiele innych rodzajów przeszkód, to do ciebie do pracy, co z nimi zrobić. Powodzenia, będzie Ci potrzebny!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15178 razy on-line. Klasyfikacja 1211 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 1028 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15178 razy
Plac labirynt

Przeszkoda tok, ścieżki kwadratowych, labirynt placu

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Plac labirynt w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Labirynty o nazwie Plac labirynt. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Plac labirynt i jest to związane Labirynty. Nasza nowa gra Plac labirynt jest jedna z najlepszych gier Labirynty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Plac labirynt, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Plac labirynt
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry labirynty

A Labirynt GRAĆ ►

A labirynt

6
6 po 10 - 6010 głosów
Zagrał
53826
razy

Każda sekunda się liczy w tym wielu poziom labirynt gra. Narysować linię tak szybko jak to możliwe, biorąc najkrótszą trasą. Im krótszy linii i szybciej jesteś, tym więcej punktów otrzymasz! Instrukcja: Kliknij na gwiazdkę i przejść przez labirynt, aby dostać się do wykańczania linii.

Uwolnić Księżniczkę GRAĆ ►

Uwolnić księżniczkę

3
3 po 10 - 5606 głosów
Zagrał
51011
razy

Księżniczkę dyni została porwana przez złego Gordona Grundlagen. Jeśli chcesz, aby ratować jej masz do pokonania 30 labiryntów, że Gordona stworzył. W tych labiryntów, musisz zebrać wszystkie zboża cukierki, unikając popleczników Gordona. Popleczników Gordona są spragnieni nietoperzy, banany zła, duchy i inne więcej.

Ucieczki GRAĆ ►

Ucieczki

6
6 po 10 - 5538 głosów
Zagrał
41698
razy

Ucieczki więzienia grze! Spróbuj uciec z więzienia przez siebie. W następnej wersji będzie w trybie 2 graczy! Instrukcje: za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść.