Darmowe Gry

nawiedzany lochu

Gra w labirynty

Nawiedzany lochu

Nawiedzany lochu Ocena: 5/10

Gra nawiedzany lochu

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Nad panem zła został zniszczony, ale zanim umarł, aktywowany jego własnym lochu o zniszczeniu zegara. Masz jedną minutę, aby zapisać korony! WASD lub klawiszy strzałek, aby przenieść spację, aby używać przedmiotów przecinkiem lub okresu rotacji zapasów

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9225 razy on-line. Klasyfikacja 1961 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 300 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9225 razy
nawiedzany lochu

magiczne eliksiry, z wyjątkiem koron, przez labirynt,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie nawiedzany lochu w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Labirynty o nazwie nawiedzany lochu. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie nawiedzany lochu i jest to związane Labirynty. Nasza nowa gra nawiedzany lochu jest jedna z najlepszych gier Labirynty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie nawiedzany lochu, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

nawiedzany lochu
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry labirynty

A Labirynt GRAĆ ►

A labirynt

6
6 po 10 - 6010 głosów
Zagrał
53826
razy

Każda sekunda się liczy w tym wielu poziom labirynt gra. Narysować linię tak szybko jak to możliwe, biorąc najkrótszą trasą. Im krótszy linii i szybciej jesteś, tym więcej punktów otrzymasz! Instrukcja: Kliknij na gwiazdkę i przejść przez labirynt, aby dostać się do wykańczania linii.

Uwolnić Księżniczkę GRAĆ ►

Uwolnić księżniczkę

3
3 po 10 - 5606 głosów
Zagrał
51011
razy

Księżniczkę dyni została porwana przez złego Gordona Grundlagen. Jeśli chcesz, aby ratować jej masz do pokonania 30 labiryntów, że Gordona stworzył. W tych labiryntów, musisz zebrać wszystkie zboża cukierki, unikając popleczników Gordona. Popleczników Gordona są spragnieni nietoperzy, banany zła, duchy i inne więcej.

Ucieczki GRAĆ ►

Ucieczki

6
6 po 10 - 5538 głosów
Zagrał
41698
razy

Ucieczki więzienia grze! Spróbuj uciec z więzienia przez siebie. W następnej wersji będzie w trybie 2 graczy! Instrukcje: za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść.