Darmowe Gry

Wyszukiwanie w Piłkę

Gra w kule

Wyszukiwanie w piłkę

Wyszukiwanie w Piłkę Ocena: 5/10

Gra wyszukiwanie w piłkę

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jest to gra wizualnej prędkości. Piłka pojawi się i musisz szybko kliknij na nią, udając, że jesteś podskakują. Jeśli nie kliknij, piłka znika, pojawiając się ponownie w innej części ekranu. Masz ograniczony czas, starać się jak najszybsze osiągnięcie najwyższego wyniku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7090 razy on-line. Klasyfikacja 2915 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 116 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7090 razy
Wyszukiwanie w Piłkę

piłka do koszykówki, wizualne prędkości, odbijać piłki,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wyszukiwanie w Piłkę w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kule o nazwie Wyszukiwanie w Piłkę. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wyszukiwanie w Piłkę i jest to związane Kule. Nasza nowa gra Wyszukiwanie w Piłkę jest jedna z najlepszych gier Kule znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wyszukiwanie w Piłkę, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wyszukiwanie w Piłkę
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kule

5 Kulek w Linii GRAĆ ►

5 kulek w linii

6
6 po 10 - 25164 głosów
Zagrał
515412
razy

W tej grze nie są kulki o różnych kolorach, i będziesz musiał przenieść piłki tak, że 5 lub więcej kulek tego samego koloru są połączone linią, tak że kule zostaną zniszczone. Linie mogą być poziome, pionowe lub diagonalnej. Po każdym przenieść nowe piłki będzie utworzona. utracisz gry jeśli cały zarząd jest wypełniona bali.

Tetris z Kolorowych Kulek GRAĆ ►

Tetris z kolorowych kulek

4
4 po 10 - 23336 głosów
Zagrał
313028
razy

Ta gra jest jak tetris, ale z kolorowych kulek. Za każdym razem, 3 kulki będą wyświetlane, możesz obracać piłki przed zaniechaniem lub przenieść je do grupy, aby ich stos. Po 4 lub więcej piłek tego samego koloru są połączone, jaja zostaną zniszczone. Gdy kulki stają się niestabilne, będą toczyć w dół, co sprawia, że miejsc na bale trudne do przewidzenia, a gra jest większym wyzwan ...

Równe Kulki GRAĆ ►

Równe kulki

6
6 po 10 - 4602 głosów
Zagrał
50084
razy

Celem gry jest, aby zniszczyć wszystkie kulki łączące je parami przy użyciu linii. Parę piłek muszą być tego samego koloru, a linia nie wyginać bardziej niż dwukrotnie. Nie jest to trudne do znalezienia w parach, ale istotą tej gry jest znalezienie ich, tak szybko jak to możliwe, to wszystko na temat prędkości.