Darmowe Gry

Łącze Kulki

Gra w kule

Łącze kulki

Łącze Kulki Ocena: 5/10

Gra Łącze kulki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Proste, ale wciągająca gra, że ​​jest bardzo łatwy do nauczenia. Trzeba tylko stworzyć więzi kolorowe koła, aby reakcje łańcuchowe. Masz wiele dopalacze do Państwa dyspozycji, jak również zdolność do bezpośrednio oddziaływać na środowisko za pomocą myszki. Istnieje wiele różnych typów kół do zabawy, ale każdy inny efekt.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5538 razy on-line. Klasyfikacja 3282 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 0 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5538 razy
Łącze Kulki

Użyj myszki, aby umieścić piłkę. Przytrzymaj spację, aby włączyć turbo rozgrywkę. Keys 06/01 aktywować bonusów jeśli są dostępne. Postępuj zgodnie z instrukcjami gry i powodzenia!

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Łącze Kulki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kule o nazwie Łącze Kulki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Łącze Kulki i jest to związane Kule. Nasza nowa gra Łącze Kulki jest jedna z najlepszych gier Kule znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Łącze Kulki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Łącze Kulki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kule

5 Kulek w Linii GRAĆ ►

5 kulek w linii

6
6 po 10 - 24800 głosów
Zagrał
484176
razy

W tej grze nie są kulki o różnych kolorach, i będziesz musiał przenieść piłki tak, że 5 lub więcej kulek tego samego koloru są połączone linią, tak że kule zostaną zniszczone. Linie mogą być poziome, pionowe lub diagonalnej. Po każdym przenieść nowe piłki będzie utworzona. utracisz gry jeśli cały zarząd jest wypełniona bali.

Tetris z Kolorowych Kulek GRAĆ ►

Tetris z kolorowych kulek

4
4 po 10 - 23316 głosów
Zagrał
309495
razy

Ta gra jest jak tetris, ale z kolorowych kulek. Za każdym razem, 3 kulki będą wyświetlane, możesz obracać piłki przed zaniechaniem lub przenieść je do grupy, aby ich stos. Po 4 lub więcej piłek tego samego koloru są połączone, jaja zostaną zniszczone. Gdy kulki stają się niestabilne, będą toczyć w dół, co sprawia, że miejsc na bale trudne do przewidzenia, a gra jest większym wyzwan ...

Równe Kulki GRAĆ ►

Równe kulki

6
6 po 10 - 4596 głosów
Zagrał
47993
razy

Celem gry jest, aby zniszczyć wszystkie kulki łączące je parami przy użyciu linii. Parę piłek muszą być tego samego koloru, a linia nie wyginać bardziej niż dwukrotnie. Nie jest to trudne do znalezienia w parach, ale istotą tej gry jest znalezienie ich, tak szybko jak to możliwe, to wszystko na temat prędkości.