Darmowe Gry

Klasyczne Bańki

Gra w kule

Klasyczne bańki

Klasyczne Bańki Ocena: 3/10

Gra klasyczne bańki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze nie ma siatki piłki, które powoli przesuwa się w dół. Musisz strzelać do kulek, aby je zniszczyć, tworząc grupy 3 lub więcej kulek tego samego koloru. Kulki w różnych kolorach również spaść, jeśli są pod tymi, które niszczą. Czasem może trzeba strzelać piłki do ściany tak, że odbijają się i niszczą inne piłki. Jeśli nie możesz zniszczyć wszystkie kulki zanim dotrą na dół ekranu, można stracić.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15263 razy on-line. Klasyfikacja 1586 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 112 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15263 razy
Klasyczne Bańki

Gra oparta jest na Puzzle Bobble, który na początku każdej rundy, prostokątny arena gra zawiera umówiony wzór kolorowych baniek. Na dole ekranu, gracz kontroluje urządzenie o nazwie wskaźnik, którego celem i odpala bąbelki w górę ekranu. Kolor pęcherzyków opalanych jest generowany losowo i wybrany spośród kolorów baniek nadal pozostały na ekranie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Klasyczne Bańki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kule o nazwie Klasyczne Bańki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Klasyczne Bańki i jest to związane Kule. Nasza nowa gra Klasyczne Bańki jest jedna z najlepszych gier Kule znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Klasyczne Bańki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Klasyczne Bańki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kule

5 Kulek w Linii GRAĆ ►

5 kulek w linii

6
6 po 10 - 24800 głosów
Zagrał
484178
razy

W tej grze nie są kulki o różnych kolorach, i będziesz musiał przenieść piłki tak, że 5 lub więcej kulek tego samego koloru są połączone linią, tak że kule zostaną zniszczone. Linie mogą być poziome, pionowe lub diagonalnej. Po każdym przenieść nowe piłki będzie utworzona. utracisz gry jeśli cały zarząd jest wypełniona bali.

Tetris z Kolorowych Kulek GRAĆ ►

Tetris z kolorowych kulek

4
4 po 10 - 23316 głosów
Zagrał
309495
razy

Ta gra jest jak tetris, ale z kolorowych kulek. Za każdym razem, 3 kulki będą wyświetlane, możesz obracać piłki przed zaniechaniem lub przenieść je do grupy, aby ich stos. Po 4 lub więcej piłek tego samego koloru są połączone, jaja zostaną zniszczone. Gdy kulki stają się niestabilne, będą toczyć w dół, co sprawia, że miejsc na bale trudne do przewidzenia, a gra jest większym wyzwan ...

Równe Kulki GRAĆ ►

Równe kulki

6
6 po 10 - 4596 głosów
Zagrał
47993
razy

Celem gry jest, aby zniszczyć wszystkie kulki łączące je parami przy użyciu linii. Parę piłek muszą być tego samego koloru, a linia nie wyginać bardziej niż dwukrotnie. Nie jest to trudne do znalezienia w parach, ale istotą tej gry jest znalezienie ich, tak szybko jak to możliwe, to wszystko na temat prędkości.