Darmowe Gry

Równe Kulki

Gra w kule

Równe kulki

Równe Kulki Ocena: 6/10

Gra równe kulki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Celem gry jest, aby zniszczyć wszystkie kulki łączące je parami przy użyciu linii. Parę piłek muszą być tego samego koloru, a linia nie wyginać bardziej niż dwukrotnie. Nie jest to trudne do znalezienia w parach, ale istotą tej gry jest znalezienie ich, tak szybko jak to możliwe, to wszystko na temat prędkości.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 49481 razy on-line. Klasyfikacja 337 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 4602 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 49481 razy
Równe Kulki

bale, prędkość, kolory, równych,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Równe Kulki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kule o nazwie Równe Kulki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Równe Kulki i jest to związane Kule. Nasza nowa gra Równe Kulki jest jedna z najlepszych gier Kule znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Równe Kulki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Równe Kulki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kule

5 Kulek w Linii GRAĆ ►

5 kulek w linii

6
6 po 10 - 25138 głosów
Zagrał
506394
razy

W tej grze nie są kulki o różnych kolorach, i będziesz musiał przenieść piłki tak, że 5 lub więcej kulek tego samego koloru są połączone linią, tak że kule zostaną zniszczone. Linie mogą być poziome, pionowe lub diagonalnej. Po każdym przenieść nowe piłki będzie utworzona. utracisz gry jeśli cały zarząd jest wypełniona bali.

Tetris z Kolorowych Kulek GRAĆ ►

Tetris z kolorowych kulek

4
4 po 10 - 23334 głosów
Zagrał
311913
razy

Ta gra jest jak tetris, ale z kolorowych kulek. Za każdym razem, 3 kulki będą wyświetlane, możesz obracać piłki przed zaniechaniem lub przenieść je do grupy, aby ich stos. Po 4 lub więcej piłek tego samego koloru są połączone, jaja zostaną zniszczone. Gdy kulki stają się niestabilne, będą toczyć w dół, co sprawia, że miejsc na bale trudne do przewidzenia, a gra jest większym wyzwan ...

Krzyżówki z Kolorów GRAĆ ►

Krzyżówki z kolorów

4
4 po 10 - 2926 głosów
Zagrał
29055
razy

Czy lubisz grać w kolorach? W tej grze możesz sprawdzić swoje umiejętności i zabawy w tym samym czasie. Instrukcje: Użyj myszki do gry. Kliknij i przeciągnij krzyż, aby go przenieść okolice. Zebrać kolorowe kulki. Użyj czerwoną część krzyża zbierać czerwone kulki, niebieski dla niebiesko bale, itp. Nie należy zbierać purpurowe kule