Darmowe Gry

Krzyżówki z Kolorów

Gra w kule

Krzyżówki z kolorów

Krzyżówki z Kolorów Ocena: 4/10

Gra krzyżówki z kolorów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Czy lubisz grać w kolorach? W tej grze możesz sprawdzić swoje umiejętności i zabawy w tym samym czasie. Instrukcje: Użyj myszki do gry. Kliknij i przeciągnij krzyż, aby go przenieść okolice. Zebrać kolorowe kulki. Użyj czerwoną część krzyża zbierać czerwone kulki, niebieski dla niebiesko bale, itp. Nie należy zbierać purpurowe kule

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 26089 razy on-line. Klasyfikacja 635 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 2920 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 26089 razy
Krzyżówki z Kolorów

krzyża, kolor, bale, umiejętności, szybkości

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Krzyżówki z Kolorów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kule o nazwie Krzyżówki z Kolorów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Krzyżówki z Kolorów i jest to związane Kule. Nasza nowa gra Krzyżówki z Kolorów jest jedna z najlepszych gier Kule znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Krzyżówki z Kolorów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Krzyżówki z Kolorów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kule

5 Kulek w Linii GRAĆ ►

5 kulek w linii

6
6 po 10 - 24250 głosów
Zagrał
449689
razy

W tej grze nie są kulki o różnych kolorach, i będziesz musiał przenieść piłki tak, że 5 lub więcej kulek tego samego koloru są połączone linią, tak że kule zostaną zniszczone. Linie mogą być poziome, pionowe lub diagonalnej. Po każdym przenieść nowe piłki będzie utworzona. utracisz gry jeśli cały zarząd jest wypełniona bali.

Tetris z Kolorowych Kulek GRAĆ ►

Tetris z kolorowych kulek

4
4 po 10 - 23292 głosów
Zagrał
305366
razy

Ta gra jest jak tetris, ale z kolorowych kulek. Za każdym razem, 3 kulki będą wyświetlane, możesz obracać piłki przed zaniechaniem lub przenieść je do grupy, aby ich stos. Po 4 lub więcej piłek tego samego koloru są połączone, jaja zostaną zniszczone. Gdy kulki stają się niestabilne, będą toczyć w dół, co sprawia, że miejsc na bale trudne do przewidzenia, a gra jest większym wyzwan ...

Równe Kulki GRAĆ ►

Równe kulki

6
6 po 10 - 4588 głosów
Zagrał
46161
razy

Celem gry jest, aby zniszczyć wszystkie kulki łączące je parami przy użyciu linii. Parę piłek muszą być tego samego koloru, a linia nie wyginać bardziej niż dwukrotnie. Nie jest to trudne do znalezienia w parach, ale istotą tej gry jest znalezienie ich, tak szybko jak to możliwe, to wszystko na temat prędkości.