Darmowe Gry

Profesjonalny Zabójca

Gra w krwawy

Profesjonalny zabójca

Profesjonalny Zabójca Ocena: 7/10

Gra profesjonalny zabójca

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Darmowym strzały gry, strzały i krew, w którym należy postawić się w buty profesjonalnego mordercy i zabijać innych morderców, którzy będą próbowali Cię zabić. Z klawiszy WASD będzie przenieść swoją postać za pomocą myszki i punkt i strzelać. Aby złapać broń naziemne naciśnij spację. Ponadto, zanim będzie można dostosować swoją postać mieć szkodliwy aspekt.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7663 razy on-line. Klasyfikacja 2750 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 104 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7663 razy
Profesjonalny Zabójca

Ta gra krew i strzelec ma wielkie rozgrywki i duży wybór różnych broni. Posiada również wiele opcji dostosowywania, tak, że każdy gracz ma charakter złożony mu do gustu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Profesjonalny Zabójca w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Krwawy o nazwie Profesjonalny Zabójca. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Profesjonalny Zabójca i jest to związane Krwawy. Nasza nowa gra Profesjonalny Zabójca jest jedna z najlepszych gier Krwawy znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Profesjonalny Zabójca, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Profesjonalny Zabójca
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry krwawy

Zabijania Gwiazdy GRAĆ ►

Zabijania gwiazdy

6
6 po 10 - 8530 głosów
Zagrał
60399
razy

W tej grze, wszystkie gwiazdy które zamieniły się w zombie i jesteś jedynym, który może zabić off! Dla niego; użyć litery S, A, S i D do wyparcia, lewy przycisk myszy, aby strzelać i spacji, aby zmienić broń.

Zabić Owce GRAĆ ►

Zabić owce

5
5 po 10 - 882 głosów
Zagrał
23101
razy

W tym bóść gry, musisz zabić owce, ponieważ wielu z nich zostały sklonowane. Ci impuls lewy przycisk myszy, aby strzelać owce i najechaniu wskaźnikiem myszy, aby zlokalizować owce.

Zabić Zombie GRAĆ ►

Zabić zombie

5
5 po 10 - 1276 głosów
Zagrał
20804
razy

W tym bóść gry, widać zombie, które udają, że cię zabić. Musisz zabić przed zombie zabije. Ci impuls lewy przycisk myszy, aby strzelać zombie i najechaniu wskaźnikiem myszy, aby przejść zmiany celu.