Darmowe Gry

Przestrzeń Przejęcie

Gra w kosmiczne

Przestrzeń przejęcie

Przestrzeń Przejęcie Ocena: 6/10

Gra przestrzeń przejęcie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online musisz podbić planety na statku kosmicznym. Zbierz jak najwięcej kul na drodze, jak możesz. Są one istotne dla jakiegoś powodu. Używaj klawisza D strzelać laserami na złych facetów. Będziesz miał dwa sloty broni, przez które można cykl z Q i klucze do pierwszego gniazda, oraz z klawiszy W i S na drugim miejscu. Będziesz także być w stanie wykorzystać wściekłość klawiszem E spowodować więcej szkód. Na dole ekranu znajduje się pasek życia i pieniężnych. Pierwsze trafienie będzie cię w ogniu krytyki, jeśli hit jeszcze na ogniu, będzie zrobione za. Jeśli masz pozostały czas, ogień będzie zgasić.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5821 razy on-line. Klasyfikacja 3554 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5821 razy
Przestrzeń Przejęcie

Celem tej gry online za darmo jest do walki przeciwników ze statku. Ustaw jakość gry na wysokim klawiszem H, na podłożu z klawiszem M, i do niskiej klawiszem L. Zapisz paska rage dla szefów, chyba że masz problemy ze sceny. Pamiętaj, aby kupić nowe bronie często.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Przestrzeń Przejęcie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kosmiczne o nazwie Przestrzeń Przejęcie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Przestrzeń Przejęcie i jest to związane Kosmiczne. Nasza nowa gra Przestrzeń Przejęcie jest jedna z najlepszych gier Kosmiczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Przestrzeń Przejęcie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Przestrzeń Przejęcie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kosmiczne

strzelać statku GRAĆ ►

Strzelać statku

2
2 po 10 - 4514 głosów
Zagrał
61681
razy

W tej grze miejsca, musisz strzelać serię bomb, zapobiegając tym ci, a podczas przesyłania wysokość, musisz strzelać samolotu, uniemożliwiając tym samym samolotem z was. Aby to zrobić, można użyć klawiszy strzałek, aby przejść dachowych i spacji, aby strzelać.

Galaxy Ochrony GRAĆ ►

Galaxy ochrony

5
5 po 10 - 7082 głosów
Zagrał
59283
razy

Twoja Galaxy jest atakowany przez najeźdźcami z kosmosu. Twój okręt wojenny był powierzono ważną misję. Naciec kosmicznej siły wroga i zniszczyć wszystkie statki, które kontrolują operacje wojskowe. Wiele wrogich bojowników i miejsca bitwy samoloty będą w sposób próbuje uniemożliwić realizacji misji. Będziesz latać w różnych dziedzinach, w bitwie każdym poziomie. Będzie spełniać ró& ...

Taktycznej Obrony GRAĆ ►

Taktycznej obrony

5
5 po 10 - 2482 głosów
Zagrał
22147
razy

Twoim zadaniem w tej grze jest obrona bronić Ziemi od inwazji UFO. Cudzoziemcy są najeżdżających naszej ziemi, i to do Ciebie bronić ważnym jądrowej fabryki. Czy to poprzez skup armat, szkolenia nowych obrońców i mówienie im, co robić. Należy również podejmować strategiczne decyzje o tym, co działa, co można kupić i aktualizacje wprowadzone. Użyj myszki do kontroli wszystkich aspektów gry.