Darmowe Gry

Alien invasion: Kontratak

Gra w kosmiczne

Alien invasion: kontratak

Alien invasion: Kontratak Ocena: 7/10

Gra alien invasion: kontratak

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ziemia została zaatakowana przez kosmitów. Oni zniszczyli wszystkie kraje i rządy, teraz świat jest obca planeta. Ale może my, ludzie, walczyć, a nasz statek kosmiczny musiał pokonać wszystkie wyzwania, poznaj terytorium wroga i zniszczyć wszystkie obce statki możemy po drodze. Mamy broń, strzelać i zniszczyć wszystkie bomby. Użyj swojej broni, aby zniszczyć wszystkich wrogów można. Ogień z broni i zniszczyć swoich czołgów i samolotów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5764 razy on-line. Klasyfikacja 3520 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 14 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5764 razy
Alien invasion: Kontratak

Lot swój statek kosmiczny przez terytorium wroga. Obcy mają czołgi, broń, samoloty, latające spodki i armat trzeba zniszczyć. Masz armat i bomb osoczu strzelać. Pilot swój statek przez ziemię wroga, zrobili podbój planety i dostaje obszar dla ludzi. Masz wiele broni do Państwa dyspozycji, można poprawić każdy krok kradzież broni do niszczenia okrętów.Wojskowych, jak ty może podbić całe terytorium po inwazji obcych. Rozpocząć kontratak.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Alien invasion: Kontratak w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kosmiczne o nazwie Alien invasion: Kontratak. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Alien invasion: Kontratak i jest to związane Kosmiczne. Nasza nowa gra Alien invasion: Kontratak jest jedna z najlepszych gier Kosmiczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Alien invasion: Kontratak, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Alien invasion: Kontratak
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kosmiczne

strzelać statku GRAĆ ►

Strzelać statku

2
2 po 10 - 4514 głosów
Zagrał
61681
razy

W tej grze miejsca, musisz strzelać serię bomb, zapobiegając tym ci, a podczas przesyłania wysokość, musisz strzelać samolotu, uniemożliwiając tym samym samolotem z was. Aby to zrobić, można użyć klawiszy strzałek, aby przejść dachowych i spacji, aby strzelać.

Galaxy Ochrony GRAĆ ►

Galaxy ochrony

5
5 po 10 - 7082 głosów
Zagrał
59283
razy

Twoja Galaxy jest atakowany przez najeźdźcami z kosmosu. Twój okręt wojenny był powierzono ważną misję. Naciec kosmicznej siły wroga i zniszczyć wszystkie statki, które kontrolują operacje wojskowe. Wiele wrogich bojowników i miejsca bitwy samoloty będą w sposób próbuje uniemożliwić realizacji misji. Będziesz latać w różnych dziedzinach, w bitwie każdym poziomie. Będzie spełniać ró& ...

Taktycznej Obrony GRAĆ ►

Taktycznej obrony

5
5 po 10 - 2482 głosów
Zagrał
22147
razy

Twoim zadaniem w tej grze jest obrona bronić Ziemi od inwazji UFO. Cudzoziemcy są najeżdżających naszej ziemi, i to do Ciebie bronić ważnym jądrowej fabryki. Czy to poprzez skup armat, szkolenia nowych obrońców i mówienie im, co robić. Należy również podejmować strategiczne decyzje o tym, co działa, co można kupić i aktualizacje wprowadzone. Użyj myszki do kontroli wszystkich aspektów gry.