Darmowe Gry

Pulse Track

Gra w kosmiczne

Pulse track

Pulse Track Ocena: 2/10

Gra pulse track

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wybrać swój statek i wychodzi na nieformalny spacer przez nieważne. Właśnie próbowali nie pobyt poza oczywiście bardzo długa. Instrukcje: W grze jest właśnie odgrywanej przez kliknięcie na ekranie. Kliknięcie obraca wskazówek zegara i zwalniania przekształcono w odwrotnym sposób. Im dłuższy jest utrzymywana przycisku ostry one rogu. Być pewni, czy starają się różnych statków w celu sprawdzenia, które Pan/Pani jak najbardziej.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6383 razy on-line. Klasyfikacja 2906 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 2.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Ocena na podstawie 154 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6383 razy
Pulse Track

pulse track, statek, puste, przestrzeni,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pulse Track w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kosmiczne o nazwie Pulse Track. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pulse Track i jest to związane Kosmiczne. Nasza nowa gra Pulse Track jest jedna z najlepszych gier Kosmiczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pulse Track, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pulse Track
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kosmiczne

strzelać statku GRAĆ ►

Strzelać statku

2
2 po 10 - 4514 głosów
Zagrał
62760
razy

W tej grze miejsca, musisz strzelać serię bomb, zapobiegając tym ci, a podczas przesyłania wysokość, musisz strzelać samolotu, uniemożliwiając tym samym samolotem z was. Aby to zrobić, można użyć klawiszy strzałek, aby przejść dachowych i spacji, aby strzelać.

Galaxy Ochrony GRAĆ ►

Galaxy ochrony

5
5 po 10 - 7084 głosów
Zagrał
60380
razy

Twoja Galaxy jest atakowany przez najeźdźcami z kosmosu. Twój okręt wojenny był powierzono ważną misję. Naciec kosmicznej siły wroga i zniszczyć wszystkie statki, które kontrolują operacje wojskowe. Wiele wrogich bojowników i miejsca bitwy samoloty będą w sposób próbuje uniemożliwić realizacji misji. Będziesz latać w różnych dziedzinach, w bitwie każdym poziomie. Będzie spełniać ró& ...

Taktycznej Obrony GRAĆ ►

Taktycznej obrony

5
5 po 10 - 2482 głosów
Zagrał
23171
razy

Twoim zadaniem w tej grze jest obrona bronić Ziemi od inwazji UFO. Cudzoziemcy są najeżdżających naszej ziemi, i to do Ciebie bronić ważnym jądrowej fabryki. Czy to poprzez skup armat, szkolenia nowych obrońców i mówienie im, co robić. Należy również podejmować strategiczne decyzje o tym, co działa, co można kupić i aktualizacje wprowadzone. Użyj myszki do kontroli wszystkich aspektów gry.