Darmowe Gry

Asteroidy

Gra w kosmiczne

Asteroidy

Asteroidy Ocena: 6/10

Gra asteroidy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Kontroli kosmicznym i staramy się przeżyć! Instrukcje: użycie spacji strzelać asteroidy, po lewej i prawej strzałki do skrętu statku, oraz w górę iw dół strzałek, aby przenieść statek do przodu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 14187 razy on-line. Klasyfikacja 1258 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 628 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 14187 razy
Asteroidy

strzelanie, asteroidy, kosmicznym, Starship, miejsca,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Asteroidy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Kosmiczne o nazwie Asteroidy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Asteroidy i jest to związane Kosmiczne. Nasza nowa gra Asteroidy jest jedna z najlepszych gier Kosmiczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Asteroidy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Asteroidy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry kosmiczne

strzelać statku GRAĆ ►

Strzelać statku

2
2 po 10 - 4514 głosów
Zagrał
62763
razy

W tej grze miejsca, musisz strzelać serię bomb, zapobiegając tym ci, a podczas przesyłania wysokość, musisz strzelać samolotu, uniemożliwiając tym samym samolotem z was. Aby to zrobić, można użyć klawiszy strzałek, aby przejść dachowych i spacji, aby strzelać.

Galaxy Ochrony GRAĆ ►

Galaxy ochrony

5
5 po 10 - 7084 głosów
Zagrał
60385
razy

Twoja Galaxy jest atakowany przez najeźdźcami z kosmosu. Twój okręt wojenny był powierzono ważną misję. Naciec kosmicznej siły wroga i zniszczyć wszystkie statki, które kontrolują operacje wojskowe. Wiele wrogich bojowników i miejsca bitwy samoloty będą w sposób próbuje uniemożliwić realizacji misji. Będziesz latać w różnych dziedzinach, w bitwie każdym poziomie. Będzie spełniać ró& ...

Taktycznej Obrony GRAĆ ►

Taktycznej obrony

5
5 po 10 - 2482 głosów
Zagrał
23177
razy

Twoim zadaniem w tej grze jest obrona bronić Ziemi od inwazji UFO. Cudzoziemcy są najeżdżających naszej ziemi, i to do Ciebie bronić ważnym jądrowej fabryki. Czy to poprzez skup armat, szkolenia nowych obrońców i mówienie im, co robić. Należy również podejmować strategiczne decyzje o tym, co działa, co można kupić i aktualizacje wprowadzone. Użyj myszki do kontroli wszystkich aspektów gry.