Darmowe Gry

Jeździec Głowice Tnące

Gra w końie

Jeździec głowice tnące

Jeździec Głowice Tnące Ocena: 5/10

Gra jeździec głowice tnące

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze jesteś zawodnik, który ma odciąć głowy ludzi, którzy są na drodze. Jesteś bez głowy Jeździec! Obetnij, jak wielu ludzi, jak można w trakcie wyścigu. Jako tradycyjny charakter amerykański, trzeba udać się na konia i odejść cięcia głowy zwykłych ludzi próbujących uciec od ciebie. Aby odtworzyć za pomocą myszy, aby przenieść zawodnika na ekranie i kliknij przycisk, aby wyciąć z mieczem. Obiekt jest do cięcia, jak wielu szefów ludzi uciekających od Ciebie w biegu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 37331 razy on-line. Klasyfikacja 462 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 3594 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 37331 razy
Jeździec Głowice Tnące

Gra w jeźdźca bez głowy, postać jest jazda bez głowy konia i dzieje zabijania obywateli. Tradycja mówi, że morderca się nocą przez ciemnych drogach. Scigać obywateli i jeśli osiągnięty, odcięli głowę, aby umieścić go sobie, ponieważ nie ma głowy. Uruchom z pełną prędkością na koniu i być szybkie przy użyciu miecza. Postaraj się zabić jak najwięcej zawodników, jak to możliwe. Idealne cięcia do daje dodatkowe punkty. Zmierz swój wynik, zagrać jeszcze raz, aby sprawdzić, czy można poprawić wyniki i jeździł mordercą.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Jeździec Głowice Tnące w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Końie o nazwie Jeździec Głowice Tnące. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Jeździec Głowice Tnące i jest to związane Końie. Nasza nowa gra Jeździec Głowice Tnące jest jedna z najlepszych gier Końie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Jeździec Głowice Tnące, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Jeździec Głowice Tnące
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry końie

Ubierać Się do Jazdy GRAĆ ►

Ubierać się do jazdy

6
6 po 10 - 8522 głosów
Zagrał
142649
razy

Jazda konna to sport ujeżdżenia lub koni wierzchowych. W tej grze musisz ubrać dziewczynę na koniu i konia. Ubierać znaki, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy ikony na lewej stronie ekranu i wybierz ubrania Amazonką, kolor konia, kostium koń, dekoracje i fryzura dziewczyny lubisz. Jest to gra z dużą ilością dostosowywania, ponieważ można wybrać wszystkie elementy, z dostosować dziewczynę do pełni, d ...

Uruchom w wyścigach koni GRAĆ ►

Uruchom w wyścigach koni

8
8 po 10 - 11056 głosów
Zagrał
138194
razy

Można odebrać wygranej konia? W tej grze można kupić konia, możesz zatrudnić dżokejów i trenerów, aby wygrywać wyścigi i grać swoje wygrane w wyścigach konnych! Właścicielem własnego konia wyścigowego i mają robić interesy z nim w zawodach. Trzeba zorganizować zespół, wybierając włosów, dżokej, trener, żywność konno, stabilne, a nawet transport. Wszystko ma być pi ...