Darmowe Gry

Galaretka z Grawitacji

Gra w platformówka

Galaretka z grawitacji

Galaretka z Grawitacji Ocena: 3/10

Gra galaretka z grawitacji

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Przewodnik ten ładny zielony kropla galaretki do swojego małego jedzenia galaretki! Użyj myszki aby kliknąć i przeciągnąć i ustawić kierunek. Cel, a następnie zwolnij lewy przycisk myszy, aby rzucić go w pożądanym kierunku. Należy pamiętać, że grawitacja odgrywa ważną rolę w tej ekscytującej grze platformowej.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7289 razy on-line. Klasyfikacja 3069 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 18 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7289 razy
Galaretka z Grawitacji

Gra platformowa jest gra wideo, która charakteryzuje się wymaga odtwarzacza, aby przejść do i od zawieszonych platform i przeszkód. Najczęstszym elementem jednoczącym do gier w tym gatunku jest skok.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Galaretka z Grawitacji w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Platformówka o nazwie Galaretka z Grawitacji. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Galaretka z Grawitacji i jest to związane Platformówka. Nasza nowa gra Galaretka z Grawitacji jest jedna z najlepszych gier Platformówka znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Galaretka z Grawitacji, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Galaretka z Grawitacji
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry platformówka

Połowów Monety i Diament GRAĆ ►

Połowów monety i diament

6
6 po 10 - 1148 głosów
Zagrał
18381
razy

W tej grze platformy, musisz wybrać blondynka lub ciemnej dziewczyny. Po wybraniu dziewczyna, musisz zbierać monety i diamoknds Ale uwaga ze zwierzętami i szaszłyki, gdyż można stracić życie, jeśli dotykać zwierząt i jeśli wchodzą w szaszłyków. Do uboju zwierząt, trzeba skakać nad nimi. Użyć strzałek i spacji aby skakać.

Łapać diamenty GRAĆ ►

Łapać diamenty

5
5 po 10 - 864 głosów
Zagrał
18283
razy

Wyzwanie platformówka z 2 odcinków i 18 ekranów. W tej grze masz do zbierania monet i diamentów, strzelać z wrogami i unikanie upadków. Bo, to impuls strzałka w lewo, aby przejść w lewo, strzałka w prawo, aby przejść w prawo, strzałka w dół do kaczek, strzałki i litery S skakać, pismo, aby uruchomić klawisz Ctrl, a litera d strzelać, spacji, aby zablokować i m list do włączania lub muzyki.

Dotrzeć do Celu GRAĆ ►

Dotrzeć do celu

5
5 po 10 - 256 głosów
Zagrał
10846
razy

W tej grze platformy, musisz dostać, że piłka do koszykówki dotrze do celu bez piłki wychodzi z ekranu. Aby osiągnąć swój cel, należy użyć klawiszy strzałek, aby wypierać.