Darmowe Gry

Bardzo Specjalny Środek

Gra w platformówka

Bardzo specjalny Środek

Bardzo Specjalny Środek Ocena: 5/10

Gra bardzo specjalny Środek

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra online jest szczególna gra platformowa. Celem każdego poziomu jest zebranie określonej ilości chipów przed zakończeniem im poprzez ich na zielonej portalu. Użyj WASD lub klawiszy strzałek do poruszania się i skakać. Czasami trzeba będzie korzystać z bionic nogi chodzić po ścianach, naciskając kierunku ściany i do góry. Zielony wskaźnik na górze po lewej stronie ekranu przedstawia swoją wytrzymałość bieg ściany. Można także włączyć niewidoczne, naciskając i przytrzymując klawisz przesunąć, które pomogą Ci uniknąć czujniki ruchu. To też ma swój wskaźnik wskaźnika. Wszystkie one ładowania w okresie czasu. Ponadto, nie dotykać przeszkód. Okazuje się, że wszystkie są szkodliwe dla zdrowia. Kolejna fajna rzecz, aby pamiętać o tej grze jest odzwierciedleniem scenariusza. Co może nie zobaczyć, może cię zabić. Musisz zwrócić uwagę zarówno na refleksję i świata realnego, jeśli chcesz przeżyć. Obie strony w połączeniu pokazać prawdziwą scenę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5352 razy on-line. Klasyfikacja 3504 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 12 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5352 razy
Bardzo Specjalny Środek

Gra pozwoli Ci rozpocząć z samouczka i nie pozwoli Ci wybrać inaczej. Ale to jest ok, ponieważ, podobnie jak gra mówi, to pomoże Ci nie zginąć, że często. Grasz jakiegoś specjalnego środka z dziwnych zdolności, jak zdolność do płaszcza lub chodzić po ścianach z jego super nogi Bionic. Rola głównego bohatera jest ryzykować swoje życie skrzyżowań miny, piły i inne śmiercionośne przedmioty, tylko zbierać mikroprocesorów. W mikroczipy pozornie nic nie robić, ale z jakiegoś powodu, że są warto walczyć. Gra stara się naśladować system trofeum na PlayStation 3, w sposób bardzo kulawy. Robi rzeczy na grze może przyznać Ci trofea. Mają one różne poziomy, ale łatwo te mogą być osiągnięte w ten praktycznie nic. Zobacz, ile masz...

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bardzo Specjalny Środek w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Platformówka o nazwie Bardzo Specjalny Środek. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bardzo Specjalny Środek i jest to związane Platformówka. Nasza nowa gra Bardzo Specjalny Środek jest jedna z najlepszych gier Platformówka znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bardzo Specjalny Środek, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bardzo Specjalny Środek
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry platformówka

Połowów Monety i Diament GRAĆ ►

Połowów monety i diament

6
6 po 10 - 1148 głosów
Zagrał
17394
razy

W tej grze platformy, musisz wybrać blondynka lub ciemnej dziewczyny. Po wybraniu dziewczyna, musisz zbierać monety i diamoknds Ale uwaga ze zwierzętami i szaszłyki, gdyż można stracić życie, jeśli dotykać zwierząt i jeśli wchodzą w szaszłyków. Do uboju zwierząt, trzeba skakać nad nimi. Użyć strzałek i spacji aby skakać.

Łapać diamenty GRAĆ ►

Łapać diamenty

5
5 po 10 - 864 głosów
Zagrał
17196
razy

Wyzwanie platformówka z 2 odcinków i 18 ekranów. W tej grze masz do zbierania monet i diamentów, strzelać z wrogami i unikanie upadków. Bo, to impuls strzałka w lewo, aby przejść w lewo, strzałka w prawo, aby przejść w prawo, strzałka w dół do kaczek, strzałki i litery S skakać, pismo, aby uruchomić klawisz Ctrl, a litera d strzelać, spacji, aby zablokować i m list do włączania lub muzyki.

Dotrzeć do Celu GRAĆ ►

Dotrzeć do celu

5
5 po 10 - 256 głosów
Zagrał
9839
razy

W tej grze platformy, musisz dostać, że piłka do koszykówki dotrze do celu bez piłki wychodzi z ekranu. Aby osiągnąć swój cel, należy użyć klawiszy strzałek, aby wypierać.