Darmowe Gry

Karty UNO

Gra w karty

Karty uno

Karty UNO Ocena: 6/10

Gra karty uno

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Klasyczna gra karciana UNO grać online. Grasz na 3 innych graczy, w tym przypadku komputer nie wszystkie trzy znaki. Jest rozgrywana zmyszy, a celem gry jest na wyczerpaniu kart pierwszy. Będziesz otrzymywać punkty. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry. Musisz umieścić karty są tego samego koloru lubsam numer, który pojawi się nad stos listów. Wiele specjalnych kart, jak joker, który pozwala umieścić dowolną kartę, przejdź przesunięcie lub zmienić kierunek gry. Będziesz chciał grać z karty.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 1680321 razy on-line. Klasyfikacja 2 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 191644 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 1680321 razy
Karty UNO

Zagraj w UNO Internecie. Gra karciana, w której musisz zostawić wszystkie swoje karty na stół. Celem jest być pierwszym do spadku wszystkie swoje karty na stół. Trzeba spojrzeć na pierwszą kartę, aby zobaczyć, jaki kolor i numer, który trzeba upuścić jedną w tym samym kolorze i tej samej ilości, jak ten. Istnieją pewne, że takie rzeczy nie specjalne kary, zmiany kierunku lub gry skok graczy. Bardzo rozrywkowa i wciągająca, jest to wersja klasycznej gry planszowej, ale z bohaterami Disneya. Na pewno spędzić sporo zabawy.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Karty UNO w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Karty o nazwie Karty UNO. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Karty UNO i jest to związane Karty. Nasza nowa gra Karty UNO jest jedna z najlepszych gier Karty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Karty UNO, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Karty UNO
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry karty

Golf Solitaire GRAĆ ►

Golf solitaire

4
4 po 10 - 3434 głosów
Zagrał
40910
razy

Przenieś wszystkie karty, które są rozmieszczone na ekranie do talii kart. Możesz tylko przenieść kartę, która jest wyższa lub niższa od górnej karty ze stosu po prawej pkt. Możesz też dodać list odbitym talię. Zobacz karty rysunkowe i używać ich, aby przejść usuwanie inne karty na stół. Celem jest, aby oczyścić cały spis kart, które są szeroko rozpowszechnione. Jednego gracza może ...

Luki Pasjans GRAĆ ►

Luki pasjans

6
6 po 10 - 2770 głosów
Zagrał
36427
razy

Rozmieść karty w taki sposób, że karty w każdym wierszu przejść od 2 do K i są tego samego koloru. Jeżeli istnieje luka po prawej kartę, możesz przenieść karty, która jest w tym samym kolorze i jeden punkt wyższa. Jeżeli różnica jest na lewo pozycji, możesz przenieść 2 do it. Gdy nie można przenieść, naciśnij przycisk, aby shuffle shuffle karty, które nie są w porządku.

13 Jest laureatem! GRAĆ ►

13 jest laureatem!

4
4 po 10 - 1368 głosów
Zagrał
24720
razy

Puste pola! Połącz karty aż do 13! Instrukcja: Get 13 z jedną lub dwie karty! The Ace jest jednym, Król 13, królowa jest 12, Knight jest 11, a karty z numerami im odpowiadają, że liczba wartości. Kombajny i jasne tabeli!