ALT DE LA IMAGEN

Uno Gra Karciana

Gra w Karty

Uno Gra Karciana

Uno Gra Karciana Ocena: 6/10

GRA UNO GRA KARCIANA

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Grasz przeciwko 3 więcej graczy, w tym przypadku komputer. Jest odtwarzane za pomocą myszy, a celem gry jest do wydania karty przed resztą. otrzymasz więcej punktów. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry.

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 1665638 razy on-line. Klasyfikacja 946 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 95498 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 1665638 razy
Uno Gra Karciana

UNO, gra karciana, gry online, disney,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Uno Gra Karciana w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Karty o nazwie Uno Gra Karciana. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Uno Gra Karciana i jest to związane Karty. Nasza nowa gra Uno Gra Karciana jest jedna z najlepszych gier Karty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Uno Gra Karciana, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Uno Gra Karciana
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Karty

Golf Solitaire GRAĆ ►
4
4 po 10 - 1680 głosów
Zagrał
33107
razy

Przenieś wszystkie karty na dole stosu. Możesz tylko przenieść kartę jeden punkt, który jest wyższy lub niższy niż najwyżej karty na stos. Można również otworzyć objęte karty i umieścić ją na stos.

Luki Pasjans GRAĆ ►
6
6 po 10 - 1342 głosów
Zagrał
28911
razy

Rozmieść karty w taki sposób, że karty w każdym wierszu przejść od 2 do K i są tego samego koloru. Jeżeli istnieje luka po prawej kartę, możesz przenieść karty, która jest w tym samym kolorze i jeden punkt wyższa. Jeżeli różnica jest na lewo pozycji, możesz przenieść 2 do it. Gdy nie można przenieść, naciśnij przycisk, aby shuffle shuffle karty, które nie są w porządku.

13 Jest laureatem! GRAĆ ►
4
4 po 10 - 673 głosów
Zagrał
18710
razy

Puste pola! Połącz karty aż do 13! Instrukcja: Get 13 z jedną lub dwie karty! The Ace jest jednym, Król 13, królowa jest 12, Knight jest 11, a karty z numerami im odpowiadają, że liczba wartości. Kombajny i jasne tabeli!