Darmowe Gry

Granie w Karty

Gra w karty

Granie w karty

Granie w Karty Ocena: 5/10

Gra granie w karty

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jeden japoński cesarz postanowił poślubić jego córkę, bo nie mają synów. Była ładna i jest uwielbiany przez niektórych ludzi. Więc dziewczyna wybrała cztery młodzież z sto organizowane konkurencji pomiędzy nimi. Miały one tworzyć wiersze, tańczyć z dziewczyną, aby porównać siłę z siebie nawzajem i do uruchomienia, ale ich kompetencje wydają się być równe. Następnie cesarz powiedział, że oni grają w karty i zwycięzca poślubić księżniczkę. Temat był ciekawy i wszystkich ludzi, udał się do gry. Zalotników bawiły japoński Baccarat. To był napięty walki i jeden chłopak zdobył dużo pieniędzy, a połowa japońskim imperium. Teraz musisz pokazać, że jesteś dobrym graczem. Bo to, zakład z monet, które pojawiają się w dolnej części ekranu, klikając lewym przyciskiem myszy na nich i przeciągając je w krąg, który powoduje odtwarzacza i rozpocznij odtwarzanie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9658 razy on-line. Klasyfikacja 1864 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 264 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9658 razy
Granie w Karty

poker, blackjack, Most,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Granie w Karty w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Karty o nazwie Granie w Karty. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Granie w Karty i jest to związane Karty. Nasza nowa gra Granie w Karty jest jedna z najlepszych gier Karty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Granie w Karty, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Granie w Karty
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry karty

Karty UNO GRAĆ ►

Karty uno

6
6 po 10 - 191644 głosów
Zagrał
1680096
razy

Klasyczna gra karciana UNO grać online. Grasz na 3 innych graczy, w tym przypadku komputer nie wszystkie trzy znaki. Jest rozgrywana zmyszy, a celem gry jest na wyczerpaniu kart pierwszy. Będziesz otrzymywać punkty. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry. Musisz umieścić karty są tego samego koloru lubsam numer, który pojawi się nad stos listów. Wiele specjalnych kart, jak joker, który pozwala umieścić dowolną kartę, przejdź przesunięc ...

Golf Solitaire GRAĆ ►

Golf solitaire

4
4 po 10 - 3434 głosów
Zagrał
40686
razy

Przenieś wszystkie karty, które są rozmieszczone na ekranie do talii kart. Możesz tylko przenieść kartę, która jest wyższa lub niższa od górnej karty ze stosu po prawej pkt. Możesz też dodać list odbitym talię. Zobacz karty rysunkowe i używać ich, aby przejść usuwanie inne karty na stół. Celem jest, aby oczyścić cały spis kart, które są szeroko rozpowszechnione. Jednego gracza może ...

Luki Pasjans GRAĆ ►

Luki pasjans

6
6 po 10 - 2770 głosów
Zagrał
36249
razy

Rozmieść karty w taki sposób, że karty w każdym wierszu przejść od 2 do K i są tego samego koloru. Jeżeli istnieje luka po prawej kartę, możesz przenieść karty, która jest w tym samym kolorze i jeden punkt wyższa. Jeżeli różnica jest na lewo pozycji, możesz przenieść 2 do it. Gdy nie można przenieść, naciśnij przycisk, aby shuffle shuffle karty, które nie są w porządku.