ALT DE LA IMAGEN

Granie w Karty

Gra w Karty

Granie w Karty

Granie w Karty Ocena: 5/10

GRA GRANIE W KARTY

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jeden japoński cesarz postanowił poślubić jego córkę, bo nie mają synów. Była ładna i jest uwielbiany przez niektórych ludzi. Więc dziewczyna wybrała cztery młodzież z sto organizowane konkurencji pomiędzy nimi. Miały one tworzyć wiersze, tańczyć z dziewczyną, aby porównać siłę z siebie nawzajem i do uruchomienia, ale ich kompetencje wydają się być równe. Następnie cesarz powiedział, że oni grają w karty i zwycięzca poślubić księżniczkę. Temat był ciekawy i wszystkich ludzi, udał się do gry. Zalotników bawiły japoński Baccarat. To był napięty walki i jeden chłopak zdobył dużo pieniędzy, a połowa japońskim imperium. Teraz musisz pokazać, że jesteś dobrym graczem. Bo to, zakład z monet, które pojawiają się w dolnej części ekranu, klikając lewym przyciskiem myszy na nich i przeciągając je w krąg, który powoduje odtwarzacza i rozpocznij odtwarzanie.

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 4765 razy on-line. Klasyfikacja 825 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 130 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 4765 razy
Granie w Karty

poker, blackjack, Most,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Granie w Karty w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Karty o nazwie Granie w Karty. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Granie w Karty i jest to związane Karty. Nasza nowa gra Granie w Karty jest jedna z najlepszych gier Karty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Granie w Karty, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Granie w Karty
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Karty

Uno Gra Karciana GRAĆ ►
6
6 po 10 - 95498 głosów
Zagrał
1665620
razy

Grasz przeciwko 3 więcej graczy, w tym przypadku komputer. Jest odtwarzane za pomocą myszy, a celem gry jest do wydania karty przed resztą. otrzymasz więcej punktów. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry.

Golf Solitaire GRAĆ ►
4
4 po 10 - 1680 głosów
Zagrał
33106
razy

Przenieś wszystkie karty na dole stosu. Możesz tylko przenieść kartę jeden punkt, który jest wyższy lub niższy niż najwyżej karty na stos. Można również otworzyć objęte karty i umieścić ją na stos.

Luki Pasjans GRAĆ ►
6
6 po 10 - 1342 głosów
Zagrał
28908
razy

Rozmieść karty w taki sposób, że karty w każdym wierszu przejść od 2 do K i są tego samego koloru. Jeżeli istnieje luka po prawej kartę, możesz przenieść karty, która jest w tym samym kolorze i jeden punkt wyższa. Jeżeli różnica jest na lewo pozycji, możesz przenieść 2 do it. Gdy nie można przenieść, naciśnij przycisk, aby shuffle shuffle karty, które nie są w porządku.