Darmowe Gry

Żaba

Gra w inteligencje

Żaba

Żaba Ocena: 4/10

Gra Żaba

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

A puzzle w którym gra jako żaba i musi usunąć wszystkie lilie wodne na każdym poziomie, aby wygrać. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10784 razy on-line. Klasyfikacja 1513 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 710 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10784 razy
Żaba

Żaba, puzzle, wywiadu,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Żaba w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Inteligencje o nazwie Żaba. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Żaba i jest to związane Inteligencje. Nasza nowa gra Żaba jest jedna z najlepszych gier Inteligencje znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Żaba, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Żaba
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry inteligencje

Simpsons Krzyżówka GRAĆ ►

Simpsons krzyżówka

6
6 po 10 - 20270 głosów
Zagrał
120649
razy

Lubisz krzyżówki? Lubisz serialu Simpsonowie? Instrukcje: Użyj myszki, aby wybrać zdjęcie i napisać odpowiedź. Możesz także kliknąć lewym przyciskiem myszy na pytanie i napisać odpowiedź.Klasyczny krzyżówka które sprawdza wiedzę z serii Simpsonowie. Pewnie wiesz, że wszystkie postacie, wszystkie miejsca, to wszystko pomoże Ci ukończyć grę. Jeśli widzieliście wiele epizodów, czy można ...

Szachy Online GRAĆ ►

Szachy online

5
5 po 10 - 11332 głosów
Zagrał
101530
razy

Gra online w szachy! Spróbuj wygrać tę grę online i uzyskać końca królowi przeciwnika. Instrukcje: jest rozgrywana na planszy 8x8 z 64 kwadratów. Na początku każdy gracz (jedna gra z białych kawałków i jeden z czarnych sztuk) kontrola 16 sztuk: jednego króla, jedną królową, dwie wieże, dwóch rycerzy, dwóch biskupów i osiem pionów.Celem gry jest mat król przeciwnika tak, że król jest zagrożony i nie ma sposobu, aby ...

Rodzicielstwo Słowo Szukaj GRAĆ ►

Rodzicielstwo słowo szukaj

5
5 po 10 - 17434 głosów
Zagrał
100600
razy

Rodzicielstwo oparte słowo wyszukiwania gry. Kliknij i przeciągnij, aby wybrać słowa z gry pokładzie. Fiński szybko chwycić największą premię gości, że można. Każdy będzie odtwarzać losowo miejsce podzbiór tych słów z biblioteki, więc każdy gra jest inna.