Darmowe Gry

Pary Zwierząt

Gra w inteligencje

Pary zwierząt

Pary Zwierząt Ocena: 6/10

Gra pary zwierząt

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Przetestuj swój wywiad pamiętając gdzie pary zwierząt. Twórz pary z tych uroczych i zabawy zwierząt w tej klasycznej grze pamięci. Skoncentruj się!Gra oferuje kilka kart, które można wybrać, aby poziom trudności. Użyj myszki do klikania na dwie karty, aby zawrócić, widać obrazy mają. Jeśli dwie karty są identyczne zwierzęta usunięte. Jeśli są one różne trzeba zachować patrząc na innych. Celem jest usunięcie wszystkich kart i znaleźć wszystkie pary zwierząt.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 52237 razy on-line. Klasyfikacja 300 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 4802 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 52237 razy
Pary Zwierząt

Gra, która pomaga wykonywać swój mózg i pamięć. Aplikacja jest przeznaczona dla dzieci do rozwijania ich pamięci. Z kilku kart zacznie pamiętać rysunki i ich pozycje. Mogą one pary i pokonywać najprostszych poziomów. Dla dorosłych są poziomy, które są bardziej skomplikowane, z wieloma więcej kart i trudniej znaleźć wszystkie pary. Istnieje wiele wersji tych gier pamięciowych, ale ten jest szczególny dla dzieci, dostosowanych dla dzieci. Z najbardziej sympatycznych postaci i rysunki i opcji, aby ułatwić do rozwiązania.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pary Zwierząt w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Inteligencje o nazwie Pary Zwierząt. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pary Zwierząt i jest to związane Inteligencje. Nasza nowa gra Pary Zwierząt jest jedna z najlepszych gier Inteligencje znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pary Zwierząt, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pary Zwierząt
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry inteligencje

Simpsons Krzyżówka GRAĆ ►

Simpsons krzyżówka

6
6 po 10 - 20270 głosów
Zagrał
121628
razy

Lubisz krzyżówki? Lubisz serialu Simpsonowie? Instrukcje: Użyj myszki, aby wybrać zdjęcie i napisać odpowiedź. Możesz także kliknąć lewym przyciskiem myszy na pytanie i napisać odpowiedź.Klasyczny krzyżówka które sprawdza wiedzę z serii Simpsonowie. Pewnie wiesz, że wszystkie postacie, wszystkie miejsca, to wszystko pomoże Ci ukończyć grę. Jeśli widzieliście wiele epizodów, czy można ...

Szachy Online GRAĆ ►

Szachy online

5
5 po 10 - 11332 głosów
Zagrał
103188
razy

Gra online w szachy! Spróbuj wygrać tę grę online i uzyskać końca królowi przeciwnika. Instrukcje: jest rozgrywana na planszy 8x8 z 64 kwadratów. Na początku każdy gracz (jedna gra z białych kawałków i jeden z czarnych sztuk) kontrola 16 sztuk: jednego króla, jedną królową, dwie wieże, dwóch rycerzy, dwóch biskupów i osiem pionów.Celem gry jest mat król przeciwnika tak, że król jest zagrożony i nie ma sposobu, aby ...

Rodzicielstwo Słowo Szukaj GRAĆ ►

Rodzicielstwo słowo szukaj

5
5 po 10 - 17436 głosów
Zagrał
101502
razy

Rodzicielstwo oparte słowo wyszukiwania gry. Kliknij i przeciągnij, aby wybrać słowa z gry pokładzie. Fiński szybko chwycić największą premię gości, że można. Każdy będzie odtwarzać losowo miejsce podzbiór tych słów z biblioteki, więc każdy gra jest inna.