Darmowe Gry

Halloween Dynie

Gra w halloween

Halloween dynie

Halloween Dynie Ocena: 5/10

Gra halloween dynie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Celem tej gry jest komina wraz z dyni zniszczenia. Istnieją specjalne bloki takich jak czaszki i kości do zaoszczędzić dnia, kiedy istnieje zbyt wiele dynie i blisko stąd do utraty gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 28630 razy on-line. Klasyfikacja 583 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 2082 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 28630 razy
Halloween Dynie

Halloween, dynia, czaszki, kości,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Halloween Dynie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Halloween o nazwie Halloween Dynie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Halloween Dynie i jest to związane Halloween. Nasza nowa gra Halloween Dynie jest jedna z najlepszych gier Halloween znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Halloween Dynie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Halloween Dynie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry halloween

Halloween Jednoręki Bandyta GRAĆ ►

Halloween jednoręki bandyta

4
4 po 10 - 17760 głosów
Zagrał
173184
razy

Jednoręki bandyta – maszyna hazardowa dobierająca losowe konfiguracje różnych symboli (najczęściej są to owoce). Wygrana następuje w momencie ułożenia się w jednym rzędzie identycznych znaków. Gra się na określone stawki, które pochłaniają pewną liczbę punktów, które przeliczane są na pieniądze. Im wyższa stawka, tym większy mnożnik, bądź więcej punktowanych linii. ...

Czaszka-cious GRAĆ ►

Czaszka-cious

5
5 po 10 - 7052 głosów
Zagrał
98475
razy

Trzymając czaszki w powietrzu, klikając ją i pobierania zasilania UPS. Instrukcje: Użyj lewego przycisku myszki, aby zawiesić czaszki w powietrzu.

Halloween: w Chowanego GRAĆ ►

Halloween: w chowanego

4
4 po 10 - 5652 głosów
Zagrał
79614
razy

Myszka Miki ma ukryte w listach najsłynniejszego Halloween party. Musisz dowiedzieć się, jakie są same. Wybierz kartę i znaleźć partnera identyczne, klikając inny rysunek, który jest po jego stronie. Jeżeli ten sam mecz obraz, znikają. Jeśli nie, pamiętaj, co widziałeś i przechowywać na kliknięcie! Na specjalne płytki: duchy, czyści wszystkie płytki w tym wierszu. Czas, spowalnia zegara, więc kli ...