Darmowe Gry

Aby Uniknąć

Gra w halloween

Aby uniknąć

Aby Uniknąć Ocena: 6/10

Gra aby uniknąć

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Bardzo zabawne gry dla całej rodziny! Użyj myszki do poruszania się po ekranie i uniknąć uśmiecha. Nie gromadzi szczęśliwy twarze, albo straci życie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9262 razy on-line. Klasyfikacja 1781 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 932 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9262 razy
Aby Uniknąć

Halloween, czaszki, uśmiech,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Aby Uniknąć w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Halloween o nazwie Aby Uniknąć. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Aby Uniknąć i jest to związane Halloween. Nasza nowa gra Aby Uniknąć jest jedna z najlepszych gier Halloween znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Aby Uniknąć, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Aby Uniknąć
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry halloween

Halloween Jednoręki Bandyta GRAĆ ►

Halloween jednoręki bandyta

4
4 po 10 - 17760 głosów
Zagrał
173861
razy

Jednoręki bandyta – maszyna hazardowa dobierająca losowe konfiguracje różnych symboli (najczęściej są to owoce). Wygrana następuje w momencie ułożenia się w jednym rzędzie identycznych znaków. Gra się na określone stawki, które pochłaniają pewną liczbę punktów, które przeliczane są na pieniądze. Im wyższa stawka, tym większy mnożnik, bądź więcej punktowanych linii. ...

Czaszka-cious GRAĆ ►

Czaszka-cious

5
5 po 10 - 7052 głosów
Zagrał
98979
razy

Trzymając czaszki w powietrzu, klikając ją i pobierania zasilania UPS. Instrukcje: Użyj lewego przycisku myszki, aby zawiesić czaszki w powietrzu.

Halloween: w Chowanego GRAĆ ►

Halloween: w chowanego

4
4 po 10 - 5652 głosów
Zagrał
80157
razy

Myszka Miki ma ukryte w listach najsłynniejszego Halloween party. Musisz dowiedzieć się, jakie są same. Wybierz kartę i znaleźć partnera identyczne, klikając inny rysunek, który jest po jego stronie. Jeżeli ten sam mecz obraz, znikają. Jeśli nie, pamiętaj, co widziałeś i przechowywać na kliknięcie! Na specjalne płytki: duchy, czyści wszystkie płytki w tym wierszu. Czas, spowalnia zegara, więc kli ...