Darmowe Gry

Miłość Dokonywanie Ciastko

Gra w gotowanie

Miłość dokonywanie ciastko

Miłość Dokonywanie Ciastko Ocena: 7/10

Gra miłość dokonywanie ciastko

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Dowiedz się, jak zrobić tort w kształcie serca, idealne na Walentynki, rocznicę lub po prostu specjalny dzień z partnerem. Wykonaj czynności wskazujące przez strzałkę, aby pyszne ciasto czekoladowe z truskawek. Jeśli lubisz gotowanie i pieczenie, teraz dowiesz się, jak zrobić pyszne dania grając na linii z naszymi gotowania gier.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10202 razy on-line. Klasyfikacja 2195 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 114 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10202 razy
Miłość Dokonywanie Ciastko

Ustawiony, aby ciasto dla Valentine. Utwórz w kształcie serca ciasto, z pomocą tej internetowej receptury. Strzałka wskaże kroki. Wspaniałe gry na zrobić ciasto z truskawkami i czekoladą. Można również umieścić śmietaną i polewą czekoladową.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Miłość Dokonywanie Ciastko w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Gotowanie o nazwie Miłość Dokonywanie Ciastko. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Miłość Dokonywanie Ciastko i jest to związane Gotowanie. Nasza nowa gra Miłość Dokonywanie Ciastko jest jedna z najlepszych gier Gotowanie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Miłość Dokonywanie Ciastko, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Miłość Dokonywanie Ciastko
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry gotowanie

Tropików Mix GRAĆ ►

Tropików mix

4
4 po 10 - 5302 głosów
Zagrał
87277
razy

W danym czasie, trzeba zebrać wszystkie składniki na koktajl widoczne po lewej stronie gry. Musisz złapać składników wchodzących w kolejności, w jakiej znajdują się od góry w dół. Jeśli niewłaściwy składnik, będziesz musiał zaczynać od nowa!

Żywność i Napoje GRAĆ ►

Żywność i napoje

5
5 po 10 - 5128 głosów
Zagrał
68000
razy

Ta gra ma wiele jedzeniem i piciem zdjęcia. Czy będziesz w stanie zgadnąć, jakie są przed czasem zabraknie? Po prostu spróbuj i baw się dobrze!

Gotowanie dla Rodziny GRAĆ ►

Gotowanie dla rodziny

5
5 po 10 - 3422 głosów
Zagrał
55702
razy

Gotowanie Mania to gra gotowanie zabawy. W grze pojawi się pani domu i rodziny (mąż i dzieci) telefon, prosząc o posiłek, a trzeba gotować żywności, które mają obciążyć. W tej grze, będziesz korzystać z myszy.