Darmowe Gry

Gdzie na Ziemi

Gra w geografia

Gdzie na ziemi

Gdzie na Ziemi Ocena: 6/10

Gra gdzie na ziemi

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jeśli myślisz, że wiesz na całym świecie, to udowodnić w tym darmowe gry na linii. Ta gra flesz geografia pokaże fotografię budynku z jego nazwą, i trzeba go zlokalizować na mapie świata. Im bliżej do dokładnej lokalizacji dostaniesz więcej punktów. Kiedy skończysz, możesz podzielić swoje wyniki. Można grać kilka razy, bo pokazał budynków i budowli będzie inna.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 20838 razy on-line. Klasyfikacja 1041 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 628 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 20838 razy
Gdzie na Ziemi

Darmowe gry flesz do nauki geografii i odkryć najbardziej znanych budowli i zabytków na świecie, widząc ich zdjęcia. Jeśli lubisz podróżować, dołącz do nas na wycieczkę po świecie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Gdzie na Ziemi w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Geografia o nazwie Gdzie na Ziemi. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Gdzie na Ziemi i jest to związane Geografia. Nasza nowa gra Gdzie na Ziemi jest jedna z najlepszych gier Geografia znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Gdzie na Ziemi, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Gdzie na Ziemi
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry geografia

Znajomość Geografia GRAĆ ►

Znajomość geografia

6
6 po 10 - 11432 głosów
Zagrał
179120
razy

Czy wiesz, gdzie są wszystkie kraje na świecie? Tak więc w tej grze będziesz wiedzieć. Gra składa się z dwóch części: - Praktyka, aby dowiedzieć się - Konkurs na odtwarzanie Możesz wybrać kontynent chcesz zagrać w tego kontynentu, musisz znaleźć wszystkie kraje, które są proponowane. Powodzenia

Stolice Świat GRAĆ ►

Stolice Świat

6
6 po 10 - 9556 głosów
Zagrał
136844
razy

W tej grze geografii, musisz odpowiedzieć na pytania, że komputer mówi do ciebie. Uzyskać 75 punktów, jeśli odpowiedź i chyba tracisz 50 punktów, jeśli nie. Tracisz meczu, kiedy nie 6 razy. Musisz kliknąć na odpowiedź, że uważasz, że jest poprawna, za pomocą myszki. Ta gra jest geograficzny wersji \"Kto chce zostać milionerem?\".

Znajdź Miasto GRAĆ ►

Znajdź miasto

6
6 po 10 - 6380 głosów
Zagrał
122476
razy

Ile znasz Świat Geografia? W tym interesującą grę można udowodnić swoje umiejętności z geografii. Będziesz musiał odpowiedzieć na badania do góry poziomach. Będziesz musiał znaleźć miasto, że gra opowiada. Londyn, Zagrzeb, lub Kampali w Ugandzie ... Gra daje Ci punkty w zależności od tego jak blisko jest w mapie. Jest to zabawne gry z partii do nauki geografii.