Darmowe Gry

Geniusz Geografii

Gra w geografia

Geniusz geografii

Geniusz Geografii Ocena: 6/10

Gra geniusz geografii

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Będziemy prosić dwudziestu losowo pytania dotyczące tematów geopolitycznych. Otrzymasz jeden punkt za prawidłową odpowiedź. Jeśli odpowiesz szybciej otrzymasz więcej punktów za każde pytanie. Odtwórz często! Pytania są aktualizowane co tydzień, nowe wyzwania dla Ciebie. Instrukcje: Wskaż i kliknij przycisk lub użyć klawiszy A, B, C i D, aby wybrać spośród 4 możliwych odpowiedzi. Odpowiedzi tak szybko, jak można w celu uzyskania znaczących punktów bonusowych.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 53159 razy on-line. Klasyfikacja 293 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 5670 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 53159 razy
Geniusz Geografii

Geniusz Geografii, geografii, polityki, trivia, pytania i odpowiedzi, aktualizowane co tydzień, nowe pytania,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Geniusz Geografii w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Geografia o nazwie Geniusz Geografii. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Geniusz Geografii i jest to związane Geografia. Nasza nowa gra Geniusz Geografii jest jedna z najlepszych gier Geografia znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Geniusz Geografii, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Geniusz Geografii
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry geografia

Znajomość Geografia GRAĆ ►

Znajomość geografia

6
6 po 10 - 11430 głosów
Zagrał
178089
razy

Czy wiesz, gdzie są wszystkie kraje na świecie? Tak więc w tej grze będziesz wiedzieć. Gra składa się z dwóch części: - Praktyka, aby dowiedzieć się - Konkurs na odtwarzanie Możesz wybrać kontynent chcesz zagrać w tego kontynentu, musisz znaleźć wszystkie kraje, które są proponowane. Powodzenia

Stolice Świat GRAĆ ►

Stolice Świat

6
6 po 10 - 9552 głosów
Zagrał
135644
razy

W tej grze geografii, musisz odpowiedzieć na pytania, że komputer mówi do ciebie. Uzyskać 75 punktów, jeśli odpowiedź i chyba tracisz 50 punktów, jeśli nie. Tracisz meczu, kiedy nie 6 razy. Musisz kliknąć na odpowiedź, że uważasz, że jest poprawna, za pomocą myszki. Ta gra jest geograficzny wersji \"Kto chce zostać milionerem?\".

Znajdź Miasto GRAĆ ►

Znajdź miasto

6
6 po 10 - 6376 głosów
Zagrał
120285
razy

Ile znasz Świat Geografia? W tym interesującą grę można udowodnić swoje umiejętności z geografii. Będziesz musiał odpowiedzieć na badania do góry poziomach. Będziesz musiał znaleźć miasto, że gra opowiada. Londyn, Zagrzeb, lub Kampali w Ugandzie ... Gra daje Ci punkty w zależności od tego jak blisko jest w mapie. Jest to zabawne gry z partii do nauki geografii.