Darmowe Gry

Fryzjer

Gra w fryzjer

Fryzjer

Fryzjer Ocena: 3/10

Gra fryzjer

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Pomoc Jeanne otworzyć swój nowy salon fryzjerski i wysiąść na silne starcie, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Pomóż jej do cięcia włosów, farbowania włosów, umyć włosy i zrobić wszystko, co możesz zrobić w fryzjera! Zbierz jak najwięcej punktów, jak można przed czasem kończy!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9298 razy on-line. Klasyfikacja 2023 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 136 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9298 razy
Fryzjer

fryzjer, fryzura, farbowania włosów,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Fryzjer w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Fryzjer o nazwie Fryzjer. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Fryzjer i jest to związane Fryzjer. Nasza nowa gra Fryzjer jest jedna z najlepszych gier Fryzjer znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Fryzjer, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Fryzjer
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry fryzjer

Być Fryzjer GRAĆ ►

Być fryzjer

6
6 po 10 - 2832 głosów
Zagrał
46790
razy

W tej grze dziewcząt, pracuje w salonie piękności i musisz kliknąć jedno zdjęcie, które pojawiają się w prawej części ekranu lub kliknąć ikonę \"wzorów\" i trzeba zrobić, że klient ma fryzurę czy to dobry fryzurę. Do tej działalności, należy kliknąć ikony, które pojawia się po obu stronach ekranu do cięcia, grzebień, formy, gładkie i odcieniem włosów. Po za ...

Dziewczyna Grzebień GRAĆ ►

Dziewczyna grzebień

5
5 po 10 - 1956 głosów
Zagrał
36718
razy

W tej grze dziewcząt, musisz grzebień dziewczyny w salonie piękności. Grzebień do niej, trzeba kliknąć fryzurę, że lubisz bardziej go myszką. Aby uzyskać fryzury, które zostały wybrane, należy kliknąć formowania, widelec, loki, palety kolorów i innych elementów. Po zakończeniu komputer powie ci twój wynik wyrażony w procentach.

Umówić się na Dziewczynę, do Daty GRAĆ ►

Umówić się na dziewczynę, do daty

5
5 po 10 - 1322 głosów
Zagrał
24634
razy

W tej grze dziewcząt, jesteś fryzjer, że praca w salonie kosmetycznym i masz do cięcia, grzebień, formy, gładkie i odcień włosów dziewczyny na randkę z chłopakiem. Do tej działalności, należy kliknąć formowania, widelec, loki, palety kolorów i można po kliknięciu dziewczynie włosy.