Darmowe Gry

Zabójca potworów

Gra w fabularne

Zabójca potworów

Zabójca potworów Ocena: 9/10

Gra zabójca potworów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Zostań najlepszym łowcą potworów i walka z tych mrocznych stworzeń w stylu gier RPG. Przed każdą grą, musisz wybrać swoją drużynę i kupić broń, a następnie wybrać miejsce walki. Aby pokonać potwora, trwa kombinacji umiejętności, wybierając same ataki, które są wyrównane.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6657 razy on-line. Klasyfikacja 3630 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 9.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Ocena na podstawie 6 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6657 razy
Zabójca potworów

Gry fabularne lub RPG walki charakteryzują turowa. W tym przypadku można sterować wojownika z wampirzych umiejętności, broni ognia i kije. Jeśli wygrasz pieniądze w pierwszych walkach można kupić nowe bronie i ekwipunek dla mordercy. Więc stać się niebezpieczne potwór myśliwy.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zabójca potworów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Fabularne o nazwie Zabójca potworów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zabójca potworów i jest to związane Fabularne. Nasza nowa gra Zabójca potworów jest jedna z najlepszych gier Fabularne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zabójca potworów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zabójca potworów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry fabularne

Super Podstępny GRAĆ ►

Super podstępny

5
5 po 10 - 3494 głosów
Zagrał
33096
razy

Przygoda grę, ponieważ marzę może być zabawne i bardzo dziwne doświadczenie. Wprowadź marzeniem Super szpieg facet.

Opowieść o Samotnych Najemnik GRAĆ ►

Opowieść o samotnych najemnik

3
3 po 10 - 444 głosów
Zagrał
12707
razy

A jest to stwierdza sam siebie wszystkie gdy on dostanie powrót do jego obozu i odkryje wszystkie jego towarzysze opuściły... Instrukcja: Należy używać strzałki na klawiaturze do poruszania się instrukcje które następnie odczytać wydają się nadal.

Inwazja Obcych GRAĆ ►

Inwazja obcych

7
7 po 10 - 62 głosów
Zagrał
9603
razy

Wyspa Metropolis został najechany przez radioaktywnego mutant błędów po eksplozji w fabryce lodów! Jako jeden z nielicznych ocalałych musisz walczyć sobie drogę przez hordy błędów w obliczu ostatecznego pojedynku z Bugzilla i uciec z wyspy. Użyj myszki do poruszania się.