Darmowe Gry

Thor, król Asgard

Gra w fabularne

Thor, król asgard

Thor, król Asgard Ocena: 6/10

Gra thor, król asgard

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ukryte pod tożsamości Edwarda, Thor musi uwolnić swoje królestwo od straszliwych potworów, które mu niebezpieczeństw. God of Thunder traci uprawnienia przyznane mu młotek, a teraz musi walczyć z siekierą i uczyć się nowych uprawnień za pokonanie potworów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5318 razy on-line. Klasyfikacja 3696 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5318 razy
Thor, król Asgard

Aby przenieść postać musisz nacisnąć i przeciągnij mysz do żądanej pozycji. Należy zrobić to samo, aby walczyć. Na początku nowej gry, jest krótki tutorial wyjaśnia podstawowe kontroli i stosowania specjalnych umiejętności.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Thor, król Asgard w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Fabularne o nazwie Thor, król Asgard. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Thor, król Asgard i jest to związane Fabularne. Nasza nowa gra Thor, król Asgard jest jedna z najlepszych gier Fabularne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Thor, król Asgard, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Thor, król Asgard
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry fabularne

Super Podstępny GRAĆ ►

Super podstępny

5
5 po 10 - 3494 głosów
Zagrał
33096
razy

Przygoda grę, ponieważ marzę może być zabawne i bardzo dziwne doświadczenie. Wprowadź marzeniem Super szpieg facet.

Opowieść o Samotnych Najemnik GRAĆ ►

Opowieść o samotnych najemnik

3
3 po 10 - 444 głosów
Zagrał
12707
razy

A jest to stwierdza sam siebie wszystkie gdy on dostanie powrót do jego obozu i odkryje wszystkie jego towarzysze opuściły... Instrukcja: Należy używać strzałki na klawiaturze do poruszania się instrukcje które następnie odczytać wydają się nadal.

Inwazja Obcych GRAĆ ►

Inwazja obcych

7
7 po 10 - 62 głosów
Zagrał
9603
razy

Wyspa Metropolis został najechany przez radioaktywnego mutant błędów po eksplozji w fabryce lodów! Jako jeden z nielicznych ocalałych musisz walczyć sobie drogę przez hordy błędów w obliczu ostatecznego pojedynku z Bugzilla i uciec z wyspy. Użyj myszki do poruszania się.