Darmowe Gry

Umieścić zwierzęta w parach

Gra w dzieci i dla dzieci

Umieścić zwierzęta w parach

Umieścić zwierzęta w parach Ocena: 7/10

Gra umieścić zwierzęta w parach

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra dla dzieci, gdzie trzeba kliknąć na dwie karty z tego samego zwierzęcia i są obok siebie. Jeżeli istnieje szczelina może także. Nie można kliknąć, jeśli są w przekątnej. Celem jest to, że wszystkie karty zostaną usunięte. Jak go usunąć i otwierając kolejne przestrzenie między nimi można osiągnąć, że nie są razem, ale blisko. Co nie można wierzyć linia jest przez liście, musi być obok lub w powietrzu. Prosta i wciągająca gra dla dzieci.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10022 razy on-line. Klasyfikacja 3203 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 18 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10022 razy
Umieścić zwierzęta w parach

Gra kliknięciu karty z tego samego osobnika w par. Trzeba być ostrożnym, bo są tacy, którzy mają odwracać uwagę. Mają takie same zabarwienie i inne podobny sposób. Musisz być bardzo szybki z myszy. Trzeba daleko szukać, na rysunkach, aby można było usunąć wszystkie karty tak szybko, jak to możliwe. Śmieszne zwierzęta, które dzieci będą zainteresować. To proste działanie, które ma na celu zwrócić uwagę na szczegóły.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Umieścić zwierzęta w parach w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Umieścić zwierzęta w parach. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Umieścić zwierzęta w parach i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Umieścić zwierzęta w parach jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Umieścić zwierzęta w parach, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Umieścić zwierzęta w parach
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117281
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108727
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
81892
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...