Darmowe Gry

Pamiętam buzz

Gra w dzieci i dla dzieci

Pamiętam buzz

Pamiętam buzz Ocena: 5/10

Gra pamiętam buzz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Visual pamięci gra dla dzieci. Trzeba przestrzegać buzz sekwencji i powtarzać. Wykorzystanie państwa pamięci do pamiętać o porządek na buzz. Instrukcje: korzystanie z niego myszy z lewej strony przycisku do dokonania buzz do państwa futrzane przyjaciółmi.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 18178 razy on-line. Klasyfikacja 1002 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 766 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 18178 razy
Pamiętam buzz

Pamiętam buzz, pamięć, sekwencja, wizualne,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pamiętam buzz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Pamiętam buzz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pamiętam buzz i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Pamiętam buzz jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pamiętam buzz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pamiętam buzz
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117436
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108896
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
82072
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...