Darmowe Gry

Latanie w Pudełku

Gra w dzieci i dla dzieci

Latanie w pudełku

Latanie w Pudełku Ocena: 6/10

Gra latanie w pudełku

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Głównym bohaterem tej bezpłatnej skoków gra online z górnej rampy z jego pola i plastikowym workiem, którego używa jako spadochronu. Musisz postarać się o ile to możliwe, a następnie otrzymasz wynik i pieniądze na zakup aktualizacji, jak hełmy, spadochrony nowych i dodatkowych elementów, które pomogą Ci się dalej w swoich skokach. Możesz także wysłać swój wynik.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9367 razy on-line. Klasyfikacja 2439 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 140 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9367 razy
Latanie w Pudełku

Gra latania na polu. Skoki z drewnianej platformie, chłopak musi skakać tak daleko, jak puszki i gruntów z plastikowej torbie, jak spadochron. Kiedy jesteśmy trochę, coś było przydatne do gry, jeśli stawiamy nasze umysły do niego.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Latanie w Pudełku w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Latanie w Pudełku. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Latanie w Pudełku i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Latanie w Pudełku jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Latanie w Pudełku, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Latanie w Pudełku
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117039
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108448
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
81636
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...