Darmowe Gry

Komiksu Bohaterowie

Gra w dzieci i dla dzieci

Komiksu bohaterowie

Komiksu Bohaterowie Ocena: 4/10

Gra komiksu bohaterowie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

pasujące do gry w karty z tymi samymi znakami. Kliknij na liście i innym o tym samym charakterze w celu ich usunięcia. Karty muszą mieć taką samą postać i jest obok siebie. Im więcej par znaków przed startem wygrać, gra jest, aby to zniknęło tyle kart, jak to możliwe.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 23457 razy on-line. Klasyfikacja 821 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 2392 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 23457 razy
Komiksu Bohaterowie

Kliknij dwa samych płytek a cartoon charakter w celu ich usunięcia, ale ich podłączenie linii może mieć tylko 2 rogi lub mniej. Musisz usunąć wszystkie płytki w ograniczonym czasie. To takie proste! Instrukcje: grać za pomocą myszki! Linie gry zrobić coś w rodzaju, którzy mają te same znaki w produkcji filmów animowanych. Donald Duck, Spongebob, Tom i Jerry, Lightning McQueen, Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Batman, Shrek i inne animowane postacie w formie listów.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Komiksu Bohaterowie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Komiksu Bohaterowie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Komiksu Bohaterowie i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Komiksu Bohaterowie jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Komiksu Bohaterowie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Komiksu Bohaterowie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117436
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108896
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
82073
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...