Darmowe Gry

Kamień, Papier lub Nożyczek

Gra w dzieci i dla dzieci

Kamień, papier lub nożyczek

Kamień, Papier lub Nożyczek Ocena: 7/10

Gra kamień, papier lub nożyczek

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra jest w wersji do komputera "Kamień, Lub Papier Nożyczek" Bo, trzeba kliknąć jednej myszki z rąk, które pojawiają się w centrum ekranu. Możesz wygrać grę, aby wygrać trzy rundy i stracisz grę następnie komputer wygra trzy rundy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 14863 razy on-line. Klasyfikacja 1272 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 500 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 14863 razy
Kamień, Papier lub Nożyczek

gry z kulturą Orientu, gry, że gramy z rąk, hazardu

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Kamień, Papier lub Nożyczek w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Kamień, Papier lub Nożyczek. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Kamień, Papier lub Nożyczek i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Kamień, Papier lub Nożyczek jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Kamień, Papier lub Nożyczek, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Kamień, Papier lub Nożyczek
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117281
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108727
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
81892
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...