Darmowe Gry

Buźki są skoki

Gra w dzieci i dla dzieci

Buźki są skoki

Buźki są skoki Ocena: 3/10

Gra buźki są skoki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Prosta gra dla dzieci (i nie tak młodych), w której musisz znaleźć punkt koloru, który proponujesz. Na każdy emotikonów ekranem skoki i tym punkcie w tym samym kolorze, który jest nadal ukrywa wyświetlane. Trzeba znaleźć punkt stacjonarny na każdym ekranie, aby przejść do następnego. Jest to prosta i zabawna aktywność, która wymaga, aby zwrócić szczególną uwagę na każdy szczegół, aby wybrać punkt.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6708 razy on-line. Klasyfikacja 3539 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 16 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6708 razy
Buźki są skoki

Świat pełen kolorowych emotikonów skoków. Te wskazują na kolorze, który jest nadal ukryte. Musisz szukać po ekranie, aby znaleźć ten mały punkt, który nie porusza się. Jest to łatwe, zaleca aktywności dla dzieci. Ale ma swoje trudności, co sprawia, że tak zabawne. Dowiedzieć, co kryje się na stronie. Zlokalizować punkt między uśmieszki jeszcze skoki całym koloru ekranu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Buźki są skoki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Buźki są skoki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Buźki są skoki i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Buźki są skoki jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Buźki są skoki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Buźki są skoki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117039
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108448
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
81636
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...