Darmowe Gry

Dodać słowa z liter

Gra w dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter

Dodać słowa z liter Ocena: 5/10

Gra dodać słowa z liter

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy masz zrobić właściwą kombinację.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 117281 razy on-line. Klasyfikacja 92 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 16146 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 117281 razy
Dodać słowa z liter

Gra ćwiczyć angielski. Działalność ta będzie używana do wykonywania swój poziom z tego języka. Musisz użyć litery, które oferujemy do tworzenia wszystkich możliwych słów angielskich. Umieścić wszystko w porządku, a następnie naciśnij przycisk, aby sprawdzić połączenie. Zobacz, czy masz rację i będzie można zacząć tworzyć inną możliwą słowo. Gry edukacyjne bardzo ciekawe. Jest to również bardzo zabawne i wciągające. Po rozpoczęciu gry z słownika nie będzie w stanie zatrzymać umieszczenie litery po kolei, aby utworzyć kombinacje.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dodać słowa z liter w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Dodać słowa z liter. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dodać słowa z liter i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Dodać słowa z liter jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dodać słowa z liter, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dodać słowa z liter
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108727
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
81892
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...

Kolorowanie GRAĆ ►

Kolorowanie

5
5 po 10 - 9352 głosów
Zagrał
54506
razy

Bunny obraz gry. Instrukcje: kliknij i przeciągnij swój pędzel, aby wybrać farb i kolorów obrazu.